Sucha karma Kennels Favourite M5

Kennels’ Favourite m-5 cold pressed

188,00 zł
Brutto

Karma Kennels Favourite klasy super premium m-5 cold pressed dla psów wszystkich ras w każdym wieku, idealna dla psów bardzo dużych, pracujących oraz starszych. 

Waga opakowania
help_outlineZapytaj o produkt
Kennels’ Favourite m-5 cold pressed

Kennels’ Favourite m-5 cold pressed

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot do 30 dni

Firma: Kennels’ Favourite
Nazwa produktu: Kennels’ Favourite m-5 Cold Pressed
Typ: sucha karma dla psa
Waga: 15kg
Zalecenia: psy wszystkich ras, psy pracujące

Karma Kennels’ Favourite m-5 cold pressed to nowy i wyjątkowy produkt na europejskim rynku karm dla psów. Karma Kennels’ Favourite, którą chcieliśmy stworzyć jak najbliżej natury, jest to karma zimnotłoczona, granulowana o wysokiej wartości odżywczej. Odpowiednia dla psów wszystkich ras w każdym wieku, idealna dla psów bardzo dużych, pracujących oraz starszych. Zmniejsza prawdopodobieństwo skrętu kiszek, jest ona łatwo trawiona. Unikatowa formuła zapewnia kruszenie granulek od środka, przez co maksymalna ilość składników odżywczych dociera do żołądka i jelit. Inną zaletą jest kontrolowanie wydalania: jeśli pies dostał za dużą dawkę gruczoł odbytowy jest wyciskany do sucha w naturalny sposób. Łatwo zauważyć, po podawaniu tej karmy przez jakiś czas, iż, np., wracają pigmenty do czubka nosa, poprawia się sierść i sukom wraca cieczka.

maksymalna naturalność;
maksymalna witalność;
maksymalna siła i energia;
maksymalne trawienie;
maksymalnie długo funkcjonujące, elastyczne stawy;

M-5 COLD PRESSED
OMEGA 6:3 / EPA+DHA
Wysoka wartość energetyczna
Chrząstki rekina
Zielone małże
Chelat żelaza
Wzbogacona w witaminę B-kompleks
H.D.P. / Łatwo przyswajalne białka
Wzbogacona w prebiotyki (MOS)
Mieszanka naturalnych przeciwutleniaczy

EPA+DHA (Omega-3 wielonienasycone kwasy tłuszczowe): Wspierają system immunologiczny oraz pomagają utrzymać skórę w dobrej kondycji. Zmniejszają reakcje zapalne mogące wystąpić podczas rozwoju atopii lub reumatyzmu. Kwasy tłuszczowe Omega-6 i -3 są dobrane w idealnej proporcji 5:1.
Chrząstki rekina: Bogata w naturalne czynniki przeciwzapalne oraz podstawowe elementy budulcowe, jako że zarówno glikozaminoglikan (GAG) jak i siarczanu chondroityny są niezbędne w procesie regeneracji stawów. Zwiększa smarowanie stawów i nawodnienie chrząstek. Pomaga w procesach przeciw-zapalnych zmniejszając w ten sposób bóle stawów i poprawiając mobilność. Zapewnia mocne, elastyczne i giętkie chrząstki. Pomaga w stanach zapalnych skóry i utrzymaniu ogólnego, dobrego stanu zdrowia.
Wyciąg z zielonych małży (NZGLM): Posiada bardzo wysoką zawartość glukozaminy i siarczanu chondroityny, cukrów złożonych o wysokim ciężarze molekularnym – mukopolisacharydów, witaminę B-kompleks, białka i minerały oraz naturalnego pochodzenia kwasy tłuszczowe Omega 3. Niweluje objawy reumatyczne takie jak kulawienie oraz poprawia mobilność stawów. Wpływa pozytywnie w przypadkach dysmemorii i stanach zapalnych jelit.
Chelat żelaza: Aktywny biologicznie dodatek do karmy, przywraca normalny poziom żelaza we krwi bez podrażnienia błony śluzowej przewodu pokarmowego. Poprawia trawienie.
Składniki chondroprotektywne (olej z łososia, siarczan chondroityny oraz zielone małże): Wpływają pozytywnie na stawy oraz pomagają w odbudowie chrząstek. Zapewniają odpowiednią lepkość płynu stawowego zwiększając funkcje „smarowania”. Zmniejsza to ścieranie i zużycie stawów, co także może wpływać na zmniejszenie ryzyka chorób reumatycznych. Partycypuje w procesach przeciw-zapaleniowych zmniejszając bóle stawów. Blokuje zanik i niszczenie chrząstek. Wywiera pozytywny wpływ w przypadkach zapaleń skóry.
Witamina B-kompleks: Odgrywa dużą rolę w metabolizmie komórek. Wspomaga i zwiększa metabolizm. Utrzymuje zdrową skórę i jędrne mięsnie. Poprawia działanie i funkcje układów immunologicznego i nerwowego. Wspiera wzrost i podział komórek, łącznie z czerwonymi komórkami krwi zapobiegającymi anemii. Wszystkie witaminy B są rozpuszczalne w wodzie i są rozproszone po całym ciele. Większość witamin B musi być regularnie uzupełniana jako że ich nadmiar jest wydzielany z moczem.
Wzbogacona prebiotykami (MOS): Chroni jelito przed patogenicznymi bakteriami.
H.D.P. / Białka wysokostrawne: Zapewniają optymalne trawienie i wydajne przyswajanie składników odżywczych, zapobiegają niepożądanym reakcjom na pokarm.
Mieszanina naturalnych przeciwutleniaczy: Zmniejsza powstawanie wolnych rodników, które odgrywają rolę w powstaniu i rozwoju raka oraz niewydolności nerek. Odwraca związany z wiekiem rozpad tkanek.
Dzięki tej karmie wzrośnie przemiana materii, czego oczywistym dowodem będą mniejsze kupy, oznaka iż prawie cała karma została wchłonięta przez organizm. Twój pies będzie w szczytowej formie.

ZALETY
Maksymalna naturalność
Maksymalna witalność
Maksymalna siła i energia
Maksymalne trawienie
Maksymalnie długo funkcjonujące, elastyczne stawy
Karma bardzo ekonomiczna!

SKŁAD
parzona kukurydza, sproszkowane mięso wołowe, tłuszcze zwierzęce, olej palmowy (bogaty w fosfolipidy), tłuszcz wołowy (łój), suszona pulpa buraczana, sproszkowana hemoglobina, brązowy parzony ryż, wyciąg suszonych drożdży browarnianych, lecytyna, sproszkowane zielone małże Perna Canaliculus (źródło glukozaminy i siarczanu chondroityny, sproszkowana chrząstka rekina głębinowego (źródło glukozaminy i siarczanu chondroityny).
**** Z substancją redukującą utlenianie-tokoferolem-bogaty wyciąg naturalnego pochodzenia (witamina E) i konserwantami- kwasem cytrynowym, propionianem wapnia i kwasem sorbowym, dozwolonymi przez UE.

ANALIZA SKŁADU

Analiza składu Kennels Favourite m5

Wartość energetyczna 4140 Kcal/kg
* Witamina A (octan retinylu)
* Witamina D3 (cholekalcyferol)
* Witamina K3 (dwusiarczan amidu kwasu nikotynowego menadionu)
* E1 Żelazo (Fe) (siarczan żelaza (II), jednowodny) 124 mg/kg
* E5 Mangan (Mn) (tlenek manganu (II)) 47 mg/kg
* E4 Miedź (Cu) (pięciowodny siarczan miedzi (II)) 13.0 mg/kg
* E6 Cynk (Zn) (jednowodny siarczan cynku) 102 mg/kg
* E2 Lod (I) (jodan wapnia bezwodny) 1.6 mg/kg
* E8 Selen (Se) (selenit sodu) 0.5 mg/kg

DAWKOWANIE
Dzienna dawka jest podzielona na 2 porcje. Zawsze należy zapewnić psu dostęp do świeżej pitnej wody. Regularnie czyść miseczki na wodę i karmę.

Tabela dawkowania Kennels Favourite m5

Granulat Kannels Favourite m5

Dostępna w opakowaniu 15kg.

00117

Specyficzne kody

ean13
8717496482051

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii