TROVET Urinary Struvite ASD

TROVET Urinary Struvite ASD

84,00 zł
Brutto

Dieta pokarmowa dla dorosłych psów stosowana w przypadkach kamieni moczowych – struwitów (fosforowo-amonowo-magnezowych).

Waga opakowania
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot do 30 dni

Firma: TROVET
Nazwa produktu: TROVET Urinary Struvite ASD
Typ: Sucha dieta dla psa
Waga: 3kg, 12,5kg
Zalecenia: psy dorosłe z kamieniami moczowymi

Dieta Trovet ASD charakteryzuje się obniżonym poziomem składników mineralnych wpływających na powstawanie kamieni moczowych- struvitów. Celem postępowania dietetycznego jest zmniejszenie stężenia w moczu mocznika, fosforu, wapnia i magnezu. Podwyższona zawartość tłuszczu pozwala na utrzymanie prawidłowej wagi ciała. Zmniejszona zawartość wysokiej jakości białka podwyższa smakowitość karmy oraz zmniejsza stężenie mocznika w moczu. Dieta Trovet ASD powoduje obniżenie pH moczu, co prowadzi do zapobiegania i rozpuszczania kamieni w drogach moczowych oraz hamuje rozwój patogennej flory bakteryjnej.

TROVET ASD pies wskazania

TROVET ASD pies przeciwwskazania

Dodatkowe informacje
Utrzymuje niskie pH moczu by przeciwdziałać powstawaniu kamieni moczowych i infekcji dróg moczowych.
Obniżony poziom potasu wpływa na utrzymanie niskiego pH moczu Obniżony poziom magnezu, fosforu i wapnia wpływających na powstawanie kamieni.
Wysokiej jakości białka podwyższają smakowitość karmy.

TROVET ASD pies informacje

Stosowanie
Podawanie przez minimum 6 – 8 tygodni TROVET Urinary Struvite zapobiega ponownemu tworzeniu się kamieni i infekcji układu moczowego. Po tym czasie TROVET Urinary Struvite może być podawane zwierzęciu do końca jego życia jako pełnowartościowy pokarm.

TROVET ASD pies analiza skladu

TABELA ŻYWIENIA

TROVET ASD pies tabela zywienia

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć