AKWARYSTYKA 

Akwarystyka to szeroki dział produktów dla hodowców oraz pasjonatów tego wodnego hobby. Hodowanie różnych gatunków roślin i zwierząt często przeradza się w pasję, która prowadzi do chęci ciągłego ulepszania i dbania o wygląd a także komfort życia naszych podopiecznych. Piękne akwarium to akwarium zadbane, bezpieczne i zdrowe dla jego mieszkańców...

Akwarystyka to szeroki dział produktów dla hodowców oraz pasjonatów tego wodnego hobby. Hodowanie różnych gatunków roślin i zwierząt często przeradza się w pasję, która prowadzi do chęci ciągłego ulepszania i dbania o wygląd a także komfort życia naszych podopiecznych. Piękne akwarium to akwarium zadbane, bezpieczne i zdrowe dla jego mieszkańców. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym umożliwią rozpoczęcie przygody z przygotowaniem i prowadzeniem akwarium, a także zadowolą bardziej wymagających i zaawansowanych hodowców. Nasz sklep internetowy posiada ofertę akwariów, a także ich wyposażenie takie jak oświetlenie, filtry i uzdatniacze, stojaki i szafki, ozdoby czy rośliny. Duży wybór pokarmów i witamin pozwoli zadbać o różne gatunki ryb w naszej hodowli.

Więcej
na stronie

Tropical Dafnia Witaminizowana. Suszona rozwielitka z dodatkiem witamin. Pokarm dla ozdobnych ryb akwariowych. Źródło chityny oraz mikro- i makroelementów.

2,21 zł

Tropical Red Mico liofilizowane larwy ochotkowatych. Naturalny pokarm dla ryb ozdobnych.

12,61 zł

Tropical Gammarus suszony kiełż zdrojowy. Pokarm dla żółwi wodnych i lądowych oraz dużych gatunków ryb akwariowych i stawkowych.

8,78 zł

Tropical Biorept W pełnoporcjowa mieszanka dla żółwi ziemnowodnych i wodnych. Wieloskładnikowy pokarm w formie pałeczek.

2,72 zł

Tropical Biorept L w pełnoporcjowa mieszanka dla żółwi lądowych. Wieloskładnikowy pokarm w formie pałeczek.

4,76 zł

Tropical Iguana Baby Sticks pełnoporcjowa mieszanka dla legwanów zielonych. Wieloskładnikowy pokarm w postaci pałeczek.

33,66 zł

Tropical Vitabin Roślinny to pełnoporcjowa mieszanka dla ryb ozdobnych. Pokarm roślinny w postaci samoprzylepnych tabletek.

7,08 zł

Tropical Vitabin Wieloskładnikowy to pełnoporcjowa mieszanka dla ryb ozdobnych. Pokarm roślinny w postaci samoprzylepnych tabletek.

7,08 zł

Tropical Supervit Tablets B to pełnoporcjowa mieszanka dla ryb ozdobnych. Wieloskładnikowe tonące tabletki z beta-glukanem.

10,90 zł

Tropical Weekend Food pełnoporcjowa mieszanka dla ryb ozdobnych. Wieloskładnikowe tonące tabletki.

6,34 zł

Tropical Chloramina preparat dezynfekujący wyposażenie akwarystyczne. Niszczy bakterie i pierwotniaki.

4,94 zł

Tropical Healthosan preparat akwarystyczny, chroni ryby przed patogenami.

4,94 zł
Pokaż 1 - 12 z 78 rzeczy

Woof