W sklepie zoo8.pl udostępniamy Państwu prosty i przejrzysty sposób płatności za zamówione produkty oraz preferencyjne metody doręczania zamówień.

KOSZTY DOSTAWY

WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA (BEZ KOSZTÓW DOSTAWY) KOSZT DOSTAWY SPOSÓB DOSTAWY
do 98,99zł 15zł KURIER DPD lub Serwis Apport Zootechnika
od 99zł BEZPŁATNIE KURIER DPD lub Serwis Apport Zootechnika

Dostawy z Serwisem Apport Zootechnika realizowane są na terenie Krakowa i okolic oraz Wieliczki i okolic - dostawy mogą być realizowane nawet w tym samym dniu (w zależności od obłożenia serwisu i dostępności zamawianego produktu).

Dostawa natychmiastowa i dostawa w 24h realizowana jest aktualnie dla następujących producentów:


                                       produkty Biomill szybka dostawa produkty Kennels' Favourite szybka dostawa produkty Picart szybka dostawa produkty TamCan szybka dostawa produkty Trovet szybka dostawa

SPOSOBY DOSTAWY

Zamówienia wysyłamy tylko na terenie Polski.
Nie ma możliwości odbioru osobistego zamówionych produktów - realizujemy dostawy już w 24h od przyjęcia zamówienia do realizacji. Doręczenia na terenie Polski realizujemy firmą kurierską DPD oraz Serwisem Apport Zootechnika.

PYTANIA DOTYCZĄCE DOSTAWY? ZADZWOŃ - JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI
tel. 12 655 56 45 | 501 451 896 | 501 205 896

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.