GADY 

Produkty przeznaczone dla hodowców profesjonalnych i hodowców dopiero rozpoczynających swoją przygodę z gadami. W ofercie sklepu znajdują się pokarmy dedykowane gadom, także witaminy i odżywki oraz wszelkie akcesoria umożliwiające i ułatwiające hodowlę tych zwierząt. Terraria i wiwaria, oświetlenia i grzałki, rośliny, środki czyszczące oraz ozdo...

Produkty przeznaczone dla hodowców profesjonalnych i hodowców dopiero rozpoczynających swoją przygodę z gadami. W ofercie sklepu znajdują się pokarmy dedykowane gadom, także witaminy i odżywki oraz wszelkie akcesoria umożliwiające i ułatwiające hodowlę tych zwierząt. Terraria i wiwaria, oświetlenia i grzałki, rośliny, środki czyszczące oraz ozdoby i wypełnienia do terrariów i wiwariów. Zoo8 internetowy sklep zoologiczny ma szeroką ofertę terrarystyczną. Asortyment, aktualizowany i uzupełniany na bieżąco pozwala zaspokoić potrzeby początkującego hodowcy oraz zaawansowanego pasjonata.

Więcej

Atomizer Beaphar Odour Eliminator do eliminacji zapachów zwierzęcych. Neutralizator skutecznie wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów.

37,07 zł

Odplamiacz Beaphar Stain Remover wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów. Skutecznie usuwa zabrudzenia pochodzenia zwierzęcego.

37,07 zł

Nożyczki do paznokci Trixie dla psów, kotów, małych zwierząt i ptaków są wyposażone w element zatrzymujący zapobiegający zbyt krótkiemu przycięciu. Wykonane ze stali nierdzewnej, dostępne w dwóch rozmiarach.

25,07 zł

Tropical bioterra naturalne włókno z orzecha kokosowego. Podłoże terrarystyczne dla gadów i płazów.

6,62 zł
Pokaż 1 - 4 z 4 rzeczy

Woof