PTAKI 

Ptaki to wyjątkowa grupa zwierząt, hodowane w domach wymagają stworzenia specjalnych warunków, aby zdrowo się rozwijać, prawidłowo funkcjonować i cieszyć oko hodowcy niepowtarzalnym wyglądem. Hodując ptaki, w zależności od ich gatunku oraz ilości musimy podjąć decyzję na temat prawidłowego wyboru klatki, karm, witamin i preparatów. Pielęgnacja p...

Ptaki to wyjątkowa grupa zwierząt, hodowane w domach wymagają stworzenia specjalnych warunków, aby zdrowo się rozwijać, prawidłowo funkcjonować i cieszyć oko hodowcy niepowtarzalnym wyglądem. Hodując ptaki, w zależności od ich gatunku oraz ilości musimy podjąć decyzję na temat prawidłowego wyboru klatki, karm, witamin i preparatów. Pielęgnacja ptaków wymaga odrobiny zaangażowania oraz posiadania odpowiednich dla gatunku kosmetyków. Transportery pozwolą na swobodne poruszanie się ze zwierzęciem, kiedy wymaga tego potrzeba. Internetowy sklep zoologiczny zoo8 posiada w ofercie liczne produkty dla ptaków wielu gatunków, szczególnie hodowanych w domach. Asortyment, aktualizowany i uzupełniany na bieżąco pozwala zaspokoić potrzeby początkującego hodowcy oraz zaawansowanego pasjonata.

Więcej
na stronie

Preparat mineralno-witaminowy Beaphar SALVIKAL z dodatkiem drożdży dla psów i kotów. Mieszanka uzupełniająca zawierająca niezbędne dla zdrowia składniki.

19,66 zł

Atomizer Beaphar Odour Eliminator do eliminacji zapachów zwierzęcych. Neutralizator skutecznie wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów.

37,07 zł

Krople witaminowe Beaphar BEA-VIT TOTAL dla małych zwierząt. Szczególnie polecane w okresie linienia lub zmiany upierzenia, jak również po odrobaczaniu.

21,70 zł

Balsam do pielęgnacji uszkodzonej skóry Beaphar PFLEGE & WUNDBALSAM dla zwierząt.

21,18 zł

Preparat witaminowy Beaphar to mieszanka uzupełniająca dietę zwierzęcia. Polecana dla kotów, psów, ptaków ozdobnych, gołębi pocztowych i małych gryzoni.

17,06 zł

Naklejki ptaków drapieżnych Trixie na szybę informują ptaka o zagrożeniu i chronią szyby przed rozbiciem.

5,65 zł

Wskaźnik treningowy z klikerem Trixie jest przeznaczony do tresury psów, kotów, królików i ptaków metodami pozytywnymi. Zestaw zawiera książeczkę z podpowiedziami dla optymalnego treningu.

21,35 zł

Kliker Trixie Dog Activity to nieodzowna pomoc przy pozytywnej tresurze zwierząt. Zapewnia efektywny trening dzięki specjalnemu sygnałowi dźwiękowemu.

12,54 zł

Ergonomiczny kliker Trixie Dog Activity wytwarzający stały dźwięk, który sprawdzi się w efektywnym treningu psów, kotów, królików i ptaków.

16,12 zł

Specjalny dysk dźwiękowy Trixie nadaje się do treningu dzięki specjalnemu sygnałowi dźwiękowemu. Posiada 5 metalowych dysków na sznurku.

9,82 zł

Basic kliker Trixie z regulowaną wysokością dźwięku klikera wytwarza efektywny, stały dźwięk. Jest dostosowany do treningu z psami, kotami, królikami i ptakami. Dostępny w jednym rozmiarze.

5,98 zł

Soft kliker Trixie jest polecany dla szczeniąt i wrażliwych zwierząt. Emituje delikatny dźwięk, który jest pomocny przy pozytywnym treningu psów, kotów, ptaków i królików.

11,43 zł
Pokaż 1 - 12 z 19 rzeczy

Woof