Lista produktów marki Kennels' Favourite

Kennels' Favourite jest marką holenderskiego producenta karmy Prof Pet Corporation. Kennels` Favourite to produkty klasy super premium dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Karmy dedykowane szczeniętom ras od mini po duże, dla niezwykle aktywnych psów, dla szczennych i karmiących suk, psów z nadwagą, o słabych stawach, z alergią pokarmową i/lub problemami z trawieniem.

Kennels' Favourite jest marką holenderskiego producenta karmy Prof Pet Corporation. Kennels` Favourite to produkty klasy super premium dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Karmy dedykowane szczeniętom ras od mini po duże, dla niezwykle aktywnych psów, dla szczennych i karmiących suk, psów z nadwagą, o słabych stawach, z alergią pokarmową i/lub problemami z trawieniem. Kennels` Favourite to także wilgotna karma klasy super premium dla psów - 96% mięsa, bez dodatku cukru lub innych szkodliwych substancji oraz wyjątkowo smakowite zestawienia karm z owocami i warzywami. Poza karmami znajdziemy tutaj także witaminizowane pastylki serwatkowe dla psów oraz specjalne ciasteczka.

Gwarantowana jakość produktów marki Kennels' Favourite poparta została licznymi certyfikatami:
AAFCO
Stowarzyszenie Amerykańskich kontrolerów Żywności
NRC
Państwowy Komitet Badań Naukowych
FEDIAF
Europejską Federację Przemysłu Żywieniowego Zwierząt Domowych

Wytwarzanie produktów Kennels` Favourite ma certyfikat najwyższych Holenderskich systemów kontroli:
HACCP System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli systemu jakości, który jest obowiązkowy w Holandii dla producentów ludzkiej żywności.

Certyfikat HACCP
NEN ISO 9001 - 2001 Holenderski Komitet Organizacyjny System międzynarodowych standardów zapewniania jakości dla rozwoju i produkcji suchych karm dla zwierząt domowych.

Certyfikat NEN ISO
I.F.S. Międzynarodowe Standardy Żywności
Dobra Praktyka Wytwarzania +

Certyfikat Dobra Praktyka Wytwarzania

Aktywne filtry