GRYZONIE 

Gryzonie to szczególne małe zwierzęta, przygotowując się do posiadania w domu dowolnego małego gryzonia musimy zapewnić mu odpowiednie warunki do życia i aktywności fizycznej. Te małe zwierzęta są szczególnie cenione przez rodziców dzieci, które posiadają hodowlane zapędy i umiejętności. Wspólny wybór gatunku oraz przygotowanie przestrzeni do ży...

Gryzonie to szczególne małe zwierzęta, przygotowując się do posiadania w domu dowolnego małego gryzonia musimy zapewnić mu odpowiednie warunki do życia i aktywności fizycznej. Te małe zwierzęta są szczególnie cenione przez rodziców dzieci, które posiadają hodowlane zapędy i umiejętności. Wspólny wybór gatunku oraz przygotowanie przestrzeni do życia, a także żywienia i dbania o higienę zwierzęcia to bardzo odpowiedzialne i radosne zadanie zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Zoo8 internetowy sklep zoologiczny przygotował w swojej ofercie wszystkie niezbędne produkty dla gryzoni, duży wybór klatek dostosowanych do gatunku gryzonia, karmy i smakołyki, witaminy i suplementy, kosmetyki i zabawki, a także niezbędne wyposażenie klatek. Asortyment, aktualizowany i uzupełniany na bieżąco pozwala zaspokoić potrzeby początkującego hodowcy oraz zaawansowanego pasjonata.

Więcej
na stronie

Pełnowartościowe pożywienie dla szczeniąt i dorastających fretek do 1 roku życia. Karma dla fretek również w czasie dużego obciążenia, jak stres, ciąża, czy karmienie.

19,60 zł

Pełnowartościowe pożywienie dla dorosłych fretek. Karma dla aktywnych zwierząt, o specyficznych wymaganiach żywieniowych z mięsem drobiowym.

182,00 zł

Karma Brit Animals RABBIT JUNIOR Complete spełnia naturalne potrzeby młodych królików w wieku od 4 do 20 tygodnia życia, zapewniając im pożywienie w pełni zbilansowane i kompletne. Skład karmy dla zwierząt Brit Animals jest oparty na naturalnych potrzebach małych zwierząt, zapewniając absolutnie bezpieczne odżywianie. 

33,26 zł

Karma Brit Animals RABBIT SENIOR Complete spełnia naturalne potrzeby starszych królików w wieku powyżej 4 lat, zapewniając im pożywienie w pełni zbilansowane i kompletne. Skład karmy dla zwierząt Brit Animals jest oparty na naturalnych potrzebach małych zwierząt, zapewniając absolutnie bezpieczne odżywianie.

33,26 zł

Karma Brit Animals RABBIT ADULT Complete spełnia naturalne potrzeby dorosłych królików w wieku od 20 tygodni do 4 roku życia, zapewniając im pożywienie w pełni zbilansowane i kompletne. Skład karmy dla zwierząt Brit Animals jest oparty na naturalnych potrzebach małych zwierząt, zapewniając absolutnie bezpieczne odżywianie. 

33,26 zł

Sucha karma dla świnek morskich Brit Animals GUINEA PIG Complete z witaminą C i ostem mlecznym. Pełnoporcjowe pożywienie dla małych gryzoni.

33,26 zł

Sucha karma dla szynszyli Brit Animals CHINCHILA Complete z witaminami i składnikami odżywczymi. Wspiera prawidłowy metabolizm, neutralizuje przykre zapachy.

33,26 zł

Sucha karma dla szczurów Brit Animals Rat. Wspiera prawidłowy metabolizm, neutralizuje przykre zapachy.

42,37 zł

Sucha karma dla chomików Brit Animals HAMSTER Complete. Zawiera niezbędne witaminy i składniki odżywcze, m.in. siemię lniane, które jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i zapewnia zdrową, lśniącą sierść.

9,83 zł

Przekąska dla gryzoni i królików Brit Animals ALFALFA SNACK for RODENTS z suszonymi jabłkami, marchwią i siemieniem lnianym.

6,80 zł

Przekąska dla gryzoni i królików Brit Animals IMMUNE STICK for RODENTS z jeżówką purpurową, marchwią i chlebem świętojańskim. Bez dodatku cukru.

6,80 zł

Beaphar zestaw do karmienia noworodków dla szczeniąt, kociąt, a także młodych królików, chomików i świnek morskich i jeży. Umożliwia karmienie, w przypadku braku możliwości naturalnego żywienia.

14,12 zł
Pokaż 1 - 12 z 116 rzeczy

Woof