Lista produktów producenta Picart

Karmy dla psów i kotów Picart z linii Select, NutriBest oraz dedykowane diety weterynaryjne Select VD. Karmy z linii Select, to diety pełnoporcjowe najwyższej jakości. Każda z nich stanowi w pełni zbilansowany i zrównoważony pokarm, zapewniający zwierzęciu wszystkie niezbędne składniki odżywcze na każdym etapie jego rozwoju, z uwzględnieniem jego wieku, wagi, stylu życia oraz indywidualnych potrzeb i preferencji. Sucha karma dla psa oraz kota - Picart to właściwy wybór.

Picart od zawsze pozostaje w bezpośrednim kontakcie z naturą. Dzięki temu doskonale wiemy, co natura może nam ofiarować i jak najlepiej korzystać z jej zasobów, aby w produkcji karmy Picart móc jak najbardziej precyzyjnie odpowiadać na wszystkie potrzeby żywieniowe zwierząt.


Jesteśmy przekonani, że nikt nie jest w stanie stworzyć bardziej naturalnego pożywienia niż karma Picart. Doskonale znamy wartość organiczną diet, które wytwarzamy na bazie naszych oryginalnych receptur, ze specjalnie wyselekcjonowanych, całkowicie naturalnych składników. Nasze karmy, produkujemy w oparciu o specjalistyczną wiedzę, przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii, a ich powstawaniu towarzyszy pasja i pełne zaangażowanie ludzi, hołdujących najwyższej jakości. Pragniemy bowiem zagwarantować Państwa psom i kotom absolutnie zdrowe pożywienie, pożywienie charakteryzujące się najwyższym poziomem smakowitości, strawności, przyswajalności i energetyczności.


Program Select został powołany do życia przez naszych ekspertów z zakresu zootechniki, weterynarii i technologii żywienia, jako zestaw diet pełnoporcjowych najwyższej jakości. Każda z nich stanowi kompletny i w pełni zbilansowany pokarm, zapewniający zwierzęciu wszystkie niezbędne składniki odżywcze, na każdym etapie jego rozwoju, przy uwzględnieniu jego wieku, wagi, stylu życia oraz indywidualnych uwarunkowań zdrowotnych i kondycyjnych. Gwarancją najwyższej jakości, tworzonych przez nas diet jest ich bogata i w pełni naturalna kompozycja składu, specjalistyczna wiedza, najnowsza technologia i wieloletnie doświadczenie firmy. Dopełnieniem tej gwarancji, jest natomiast miłość i troska, jaką od trzech pokoleń, darzą zwierzęta właściciele marki Picart.


Nasze zaangażowanie w jakość jest widoczne w każdym opakowaniu naszego produktu. Oczywistym staje się zatem fakt, iż to właśnie nasza dbałość o najwyższy poziom jakości wytwarzanego przez nas pożywienia, stała się podwaliną sukcesu marki Picart. Wytyczanie i spełnianie najwyższych standardów jakościowych jest bowiem powodem, dla którego coraz większe grono, najbardziej wymagających hodowców profesjonalnych i lekarzy weterynarii z całego świata, obdarza nas zaufaniem i powierza nam skarmianie swoich podopiecznych.


Joan Icart
PICART Pet Care

Więcej
na stronie

Kompletna, w pełni zbilansowana i w pełni zrównoważona karma dla psów dorosłych o zwiększonej lub dużej aktywności.

159,00 zł

Kompletna, w pełni zbilansowana i w pełni zrównoważona karma dla psów dorosłych wszystkich ras, w wieku od 12-ego miesiąca do 7 roku życia.

159,00 zł

Kompletna, w pełni zbilansowana i w pełni zrównoważona karma dla psów dorosłych ras małych i miniaturowych (waga psa dorosłego: od 1 kg do 10 kg).

109,00 zł

Kompletna, w pełni zbilansowana i w pełni zrównoważona karma dla psów dorosłych, psów z problemami trawiennymi, psów z tendencjami do alergii pokarmowych oraz psów cechujących się nierównomiernym apetytem.

169,00 zł

Kompletna, w pełni zbilansowana i w pełni zrównoważona karma dla psów dorosłych z nadwagą, dla psów z tendencjami do nadwagi, dla psów o przeciętnej aktywności lub do minimum ograniczonej ruchliwości.

159,00 zł

Kompletna, w pełni zbilansowana i w pełni zrównoważona karma dla psów dorosłych, psów z problemami trawiennymi, psów z tendencjami do alergii pokarmowych oraz psów cechujących się nierównomiernym apetytem.

169,00 zł

Kompletna, w pełni zbilansowana i w pełni zrównoważona karma dla szczeniąt wszystkich ras, w wieku od 4-ego tygodnia do 12 miesiąca życia.

169,00 zł

Kompletna, w pełni zbilansowana i w pełni zrównoważona karma dla psów dorosłych, w wieku powyżej 7 roku życia.

159,00 zł

Kompletna karma dla kotów dorosłych od 12 miesiąca życia.

89,00 zł

Kompletna karma dla psów dorosłych ras średnich (waga psa dorosłego 11 – 20 kg) i dużych (waga psa dorosłego 20 – 40 kg) w wieku od 12 miesiąca do 7 roku życia.

86,00 zł
Pokaż 1 - 12 z 27 rzeczy

Woof