TROVET NVD Exclusion

TROVET NVD Exclusion

92,00 zł
Brutto

Naturalna wegetariańska dieta pokarmowa dla psów stosowana w nadwrażliwości pokarmowej.

Waga opakowania
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Zwrot do 30 dni Zwrot do 30 dni

Firma: TROVET
Nazwa produktu: TROVET NVD Exclusion
Typ: Sucha dieta dla psa
Waga: 2,5kg, 12,5kg
Zalecenia: psy dorosłe

Trovet NVD dla psów jest kompletną, naturalną wegetariańską i łatwo strawną dietą pokarmową. Nie zawiera chemicznych substancji smakowych, zapachowych i koloryzujących. Jest konserwowana naturalnymi substancjami – witaminą C i E oraz lecytyną. Jest specjalnie opracowaną w celu zmniejszenia nietolerancji na pewne składniki pokarmowe, a tym samym wyeliminowania alergii pokarmowej. Trovet NVD jest dietą zalecaną szczególnie dla psów u których możemy spodziewać się skłonności do powstawania alergii pokarmowych. U tych zwierząt powinna być stosowana przez całe ich życie.

Trovet NVD wskazania

Trovet NVD przeciwwskazania

Dodatkowe informacje
Przeciw alergiczny pokarm oparty o naturalne warzywa w 100% głównie ziemniaki i hydrolizowana soja, węglowodany z ryżu i kukurydzy.
Zapobiega immunologicznym reakcjom (alergii pokarmowej) i nie immunologicznym reakcjom (nietolerancji pokarmowej) a także problemom żołądkowo-jelitowym (biegunka, wymioty).
Zmiana na dietę anty alergiczną pomaga także w zmniejszeniu świądu skóry związanemu z alergią i zapobiega powstawaniu zmian chorobowych (np. zapalenia).
Pozytywny efekt w zapobieganiu kamieni moczowych z powodu braku białka zwierzęcego.

Tovet NVD informacje

Stosowanie
Zaleca się podawanie od 3 - 8 tygodni. Kiedy objawy alergii pokarmowej znikną TROVET Exclusion może być podawane zwierzęciu do końca jego życia jako pełnowartościowy pokarm.

Skład:
Kukurydza, ryż, ziemniaki, hydrolizat soi, pulpa buraczana, olej słonecznikowy, minerały i witaminy.

Trovet NVD analiza składu

TABELA DAWKOWANIA:

Trovet NVD tabela dawkowania

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć