Tropical Bacto-Active

Tropical Bacto-Active

6,15 zł
Brutto

Tropical Bacto-Active szczepy bakterii do akwarium słodkowodnego i morskiego. Wspomagają działanie bakterii nitryfikacyjnych.

Wielkość
help_outlineZapytaj o produkt
Tropical Bacto-Active

Tropical Bacto-Active

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot do 30 dni

Firma: Tropical
Nazwa produktu: Tropical Bacto-Active
Typ: preparat akwarystyczny
Waga: 30 ml
Zalecenia: akwarium słodkowodne i morskie

Bacto-Active zawiera żywe wyselekcjowane kultury bakterii do akwarium słodkowodnego i morskiego. Szczepy bakterii szybko i skutecznie rozkładają zgromadzoną w podłożu, filtrach i na elementach ozdobnych materię organiczną, ułatwiając jej usuwanie. Stosowanie Bacto-Active przy regularnej podmianie wody sprawia, że nawet w „starych” akwariach warunki życia dla organizmów wodnych są doskonałe, woda jest czysta, przejrzysta i bezpieczna. Zawarte w preparacie szczepy bakterii wspomagają szybsze osiedlanie się w nowych akwariach bakterii nitryfikacyjnych i w krótszym czasie ustala się równowaga biologiczna.

ZASTOSOWANIE: BACTO-ACTIVE przeznaczony jest do stosowania w nowych zbiornikach z uzdatnioną wodą wodociągową, w ustabilizowanych akwariach, po podmianie wody lub czyszczeniu filtra oraz po leczeniu ryb preparatami bakteriobójczymi.

Dostępne opakowania: butelka 30 ml

TR-34301

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć