Tropical Aqua Plant

Tropical Aqua Plant

4,94 zł
Brutto

Tropical Aqua Plant płynna odżywka z azotem i fosforem dla roślin wodnych. Przeznaczony do zbiorników akwariowych z niewielką obsadą ryb ozdobnych.

Wielkość
help_outlineZapytaj o produkt
Tropical Aqua Plant

Tropical Aqua Plant

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot do 30 dni

Firma: Tropical
Nazwa produktu: Tropical Aqua Plant
Typ: preparat akwarystyczny
Waga: butelka 30 ml
Zalecenia: odżywka do roślin wodnych

Aqua plant odżywka w płynie zawiera pełny zestaw składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin wodnych. Ze względu na zawartość azotu i fosforu Aqua Plant przeznaczony jest do zbiorników akwariowych z niewielką obsadą ryb ozdobnych. W akwariach tych mogą wystąpić niedobory obu pierwiastków, skutkiem, czego wzrost roślin zostanie zahamowany. Polecany do stosowania łącznie z Ferro-Aktiv przynajmniej raz w tygodniu podczas podmian wody. Stosowany regularnie zapewnia intensywny wzrost i prawidłowy rozwój roślin wodnych. Aqua Plant sprawdza się zarówno w uprawie tradycyjnej, w zbiornikach zasilanych dwutlenkiem węgla, (CO2), jak i w uprawie emersyjnej.

Skład:
10 ml preparatu zawiera: azot (N) 110 mg, fosfor (P) 10 mg, potas (K) 160 mg.

Dostępne opakowania: butelka 30 ml

TR-33111

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć