Lista produktów producenta Vitapol

Vitapol to polska marka zaczynająca jako przedsiębiorstwo rodzinne, aktualnie przedsiębiorstwo produkcyjne zatrudniające setki osób. Ze swoimi produktami marka trafia już do ponad 60 krajów, a wśród najbardziej znanych linii i produktów znajdują się kolba o zastrzeżonej nazwie smakers...

Vitapol to polska marka zaczynająca jako przedsiębiorstwo rodzinne, aktualnie przedsiębiorstwo produkcyjne zatrudniające setki osób. Ze swoimi produktami marka trafia już do ponad 60 krajów, a wśród najbardziej znanych linii i produktów znajdują się kolba o zastrzeżonej nazwie smakers, dostępna w wielu smakach, karmy uzupełniające oraz karmy podstawowe, szereg przysmaków dla kotów, gryzoni i małych ssaków, ptaków oraz gadów. Produkty Vitapol dla kotów to karmy, podłoża i trawy najwyższej jakości oraz w przystępnej cenie. Karmy pełnoporcjowe dla gryzoni, a także karmy uzupełniające i mineralne, smakersy i przysmaki, podłoża i akcesoria.

Więcej
na stronie

Obszerna, wygodna i funkcjonalna klatka dla gryzoni i królika. Posiada dwie pary drzwi otwierane od góry oraz drugie otwierane z boku.

497,02 zł

Żwirek bentonitowy dla kota marki Vitapol super chłonny, zbrylający i pochłaniający zapachy oraz łatwy w użyciu wypełniacz kuwety.

13,98 zł

Duża, przestronna klatka dla gryzoni o klasycznym, prostokątnym kształcie. Posiada wyposażenie.

67,12 zł

Prostokątna, wykonana z wysokiej jakości plastiku oraz malowanej na biało kratki klatka Vitapol dla gryzoni. Posiada bogate wyposażenie.

128,50 zł

Klasyczna, prostokątna klatka dla gryzoni, dostępna w różnych kolorach. Posiada wyposażenie.

30,03 zł

Klatka przeznaczona dla gryzoni lub królika. Obszerna i wygodna, z drzwiczkami otwieranymi z góry oraz drugimi z boku.

119,92 zł

Klatka o prostokątnym spodzie, dostępnym w wielu kolorach. Posiada dwie pary drzwiczek umożliwiające łatwy dostęp do gryzonia.

122,31 zł

Klatka dla gryzoni wykonana z nietoksycznego plastiku, dostępna ze spodem w różnych kolorach.

44,94 zł

Obszerna klatka Vitapol przeznaczona dla mniejszych ptaków. Bezpieczna i elegancka, dostępna w srebrno-brązowym kolorze.

120,97 zł

Wysoka klatka dla ptaków z półokrągłym zakończeniem. Dostępna w dwóch kolorach złoto czarnym i złoto brązowym.

102,10 zł

Wykonana w orientalnym kształcie klatka dla ptaków marki Vitapol. Wykonana z trwałych i bezpiecznych materiałów.

161,56 zł

Klatka o prostokątnym spodzie, posiada pełne wyposażenie oraz wysuwaną szufladę kuwety.

41,72 zł
Pokaż 1 - 12 z 23 rzeczy

Woof