Lista produktów producenta Tam Can

Hiszpańska marka karm dla psów Tam Can to pokarm dla wyjątkowo wymagających zwierząt. Dzięki wysokiej zawartości mięsa, karma stanowi idealną propozycje dla psów wybrednych i psów z alergiami. Tam Can stanowi pełnowartościowe pożywienie zawierające najwyższej jakości składniki, które spełniają normy żywności dla ludzi. 

Tam Can zawiera wszystkie niezbędne suplementy takie jak glukozamina, chondroityna, tauryna, naturalne przeciwutleniacze, beta-glukany i nuklidy, probiotyki i prebiotyki i L-karnitynę, dzięki czemu zbędne staje się dodawanie do diety zwierzęcia tabletek wzmacniających i innych suplementów. Karma przeznaczona dla psów na każdym etapie życia, dostępna w modelach Puppy dla szczeniąt Puppy Large Breed dla szczeniąt dużych ras, Adult dla psów dorosłych, Lamb&Rice z delikatną jagnięciną oraz Senior dla starszych psów.

Więcej

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla psów dorosłych wszystkich ras TAM CAN HQ Adult. Dedykowana psom w wieku od 10-12 miesiąca życia w przypadku psów ras małych i miniaturowych oraz średnich i od 16-18 miesiąca życia w przypadku psów ras dużych, a także od 18-24 miesiąca życia w przypadku psów ras olbrzymich.

86,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla psów dorosłych TAM CAN HQ Lamb & Rice. Stworzona z myślą o psach charakteryzujących się delikatnym przewodem pokarmowym. Pokarm dedykowany jest głównie psom z problemami trawiennymi lub z tendencjami do alergii pokarmowych, ze szczególnym uwzględnieniem alergii na mięso pochodzenia drobiowego.

99,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla szczeniąt TAM CAN HQ Puppy Large Breed. Dla szczeniąt ras średnich (waga psa dorosłego powyżej 12kg), dużych (waga psa dorosłego powyżej 25 kg) i olbrzymich (waga psa dorosłego powyżej 46 kg). Stworzona dla psów w wieku od 4-ego tygodnia do–odpowiednio 12-ego, 18-ego lub 24-ego miesiąca życia, czyli aż do...

89,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla szczeniąt TAM CAN HQ Puppy Small Breed. Przeznaczona dla szczeniąt ras miniaturowych (waga psa dorosłego od 1 do 5 kg) i małych (waga psa dorosłego od 5 do 12 kg). Stworzona dla psów w wieku od 4-ego tygodnia do 12-ego miesiąca życia, czyli do osiągnięcia przez zwierzę pełnego rozwoju.

299,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla starszych psów TAM CAN HQ Senior / Light. Dedykowana psom w wieku powyżej 7 roku życia. Jako pożywienie pełnoporcjowe, dieta w sposób absolutny zaspokaja zapotrzebowanie psa seniora na wszystkie wymagane przez niego składniki odżywcze oraz suplementy, optymalizujące funkcjonowanie poszczególnych układów jego...

96,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla psów pracujących, trenujących, psów w trakcie szkolenia a także jako karma rekonwalescencyjna po zabiegach oraz po porodzie u suk. Karmę stosuje się od 10-12 miesiąca życia w wypadku psów ras maleńkich i małych oraz średnich oraz od 16-18 miesiąca u psów ras dużych i od 18-24 miesiąca u psów ras olbrzymich.

89,00 zł
Pokaż 1 - 6 z 6 rzeczy

Woof