Applaws Polędwiczka z Tuńczyka

12,99 zł
Brutto

Cała polędwiczka z tuńczyka jest smacznym, pakowanym starannie smakołykiem, nie zawierającym sztucznych dodatków smakowych, ani konserwantów. Używając w 100% naturalnych składników oraz najwyższej jakości polędwicy z tuńczyka, stworzono zdrowy pokarm, któremu koty nie będą się w stanie oprzeć.

help_outlineZapytaj o produkt
Applaws Polędwiczka z Tuńczyka

Applaws Polędwiczka z Tuńczyka

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot do 30 dni

Charakterystyka karmy: Cała polędwiczka z tuńczyka jest smacznym, pakowanym starannie smakołykiem, nie zawierającym sztucznych dodatków smakowych, ani konserwantów. Używając w 100% naturalnych składników oraz najwyższej jakości polędwicy z tuńczyka, stworzono zdrowy pokarm, któremu koty nie będą się w stanie oprzeć.

Skład: polędwiczka z tuńczyka: 100%.

Analiza składu: wilgotność: 75%, białko: 23%, surowy błonnik: 1%, surowe oleje i tłuszcze: 0,5%, surowy popiół: 3%.

Tuńczyk może być znakomitym źródłem kwasów Omega 3, jak również jest pełen ważnych minerałów i witamin. Polędwiczki z tuńczyka oferowane są w naturalnym ich kształcie. Okaż swojemu kotu, jak bardzo go kochasz, oferując mu smakowita polędwiczkę z tuńczyka. Smakowite polędwiczki z tuńczyka stanowią świetny, kompletny pokarm dla dorosłych kotów.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć