Lista produktów marki Royal Canin

Royal Canin to znana na całym świecie marka produktów dla psów i kotów w każdym wieku. Karmy Royal Canin to precyzyjne rozwiązania żywieniowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb zwierząt i sprzyjających ich zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu. 

Royal Canin to znana na całym świecie marka produktów dla psów i kotów w każdym wieku. Karmy Royal Canin to precyzyjne rozwiązania żywieniowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb zwierząt i sprzyjających ich zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu. Przy tworzeniu odpowiednich formuł karm firma zwraca uwagę na szczególne i indywidualne potrzeby zwierzęcia, tworząc precyzyjne rozwiązania dla zwierząt po zabiegach sterylizacji i kastracji, zwierząt o zróżnicowanym apetycie oraz różnorodnym wyglądzie sierści. W karmach zachowano podstawowe podziały ze względu na wiek oraz wagę psa i kota. W Royal Canin zdrowe żywienie psów i kotów zyskuje nowy wymiar. Każdy krokiet zawiera ponad 50 składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Część z nich to tzw. nutraceutyki, czyli aktywne składniki, które wpływają na zdrowie np. zwiększając odporność albo poprawiając stan sierści. O jakości karmy Royal Canin świadczy przede wszystkim jej strawność, czyli ile zwierzę przyswoi z tego, co zje. Stosowane przez firmę składniki charakteryzują się najwyższą strawnością, (np. strawność białek L.I.P wynosi ponad 90%). Kolejnym czynnikiem warunkującym jakość karmy jest smakowitość. 

Karmy Royal Canin to suche i mokre pokarmy, dostosowane do wieku karmy juniorskie, karmy dla psów dorosłych oraz karmy dla seniorów. To także specjalne linie produktów dla psów rasowych, takich ras jak: Jack Russell Terrier, Beagle, Maltańczyk, Shih Tzu, Chihuahua, Yorkshire Terrier,
Buldog Francuski, Labrador Retriever, Golden Retriever, Owczarek Niemiecki, West Highland White Terrier, Cavalier King Charles Spaniel, Jamnik miniaturowy, Sznaucer Minaturowy, Mops, Pudel Miniaturowy, Rottweiler oraz kotów: Brytyjski krótkowłosy, Ragdoll, Norweski leśny, Maine Coon.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz