Lista produktów producenta Purina Dog Chow

Linia produktów Purina Dog Chow to specjalne kompozycje suchych karm dla psów w różnym wieku oraz o różnych potrzebach. Sucha karma Dog Chow to odpowiedź na specyficzne potrzeby żywieniowe, którymi psy różnią się w zależności od ich wieku, rasy i indywidualnych potrzeb. Aby wyjść naprzeciw psim potrzebom, linia produktów DOG CHOW® ma specjalnie dostosowane do potrzeb formuły, aby dodać psu energii na życiowe przygody.

Linia produktów Purina Dog Chow to specjalne kompozycje suchych karm dla psów w różnym wieku oraz o różnych potrzebach. Sucha karma Dog Chow to odpowiedź na specyficzne potrzeby żywieniowe, którymi psy różnią się w zależności od ich wieku, rasy i indywidualnych potrzeb. Aby wyjść naprzeciw psim potrzebom, linia produktów DOG CHOW® ma specjalnie dostosowane do potrzeb formuły, aby dodać psu energii na życiowe przygody.


Purina Dog Chow zawiera karmy dla szczeniąt z dostosowaniem do wielkości i rasy naszego pupila. Karmy Small Breed Puppy przeznaczone dla psów ras małych i miniaturowych, karmy Large Breed dla psów ras dużych. Serie Adult dla dorosłych psów oraz karmy Mature i Senior dla psów starszych. Purina Dog chow to także linia produktów Special Care, to linia karm dostosowanych do specyficznych potrzeb każdego psa, dobór karmy zależy od aktywności zwierzęcia, jego indywidualnych predyspozycji jak np. wrażliwość żołądkowa czy alergie. Suche karmy Special Care to DOG CHOW® Adult Active, DOG CHOW® Adult Light i DOG CHOW® Adult Sensitive.

Więcej
na stronie

Pełnoporcjowe i zbilansowane pożywienie dostosowane do potrzeb dorosłych psów aktywnych i pracujących, aby wesprzeć silne mięśnie i zapewnić ciągły dopływ energii w ciągu dnia. Karma z kurczakiem jako naturalne źródło białka dla wzmocnienia mięśni.

132,72 zł

Pełnoporcjowe i zbilansowane pożywienie dostosowane do potrzeb dorosłych psów z tendencją do nadwagi i tycia, sucha karma o znacząco zredukowanej zawartości kalorii, 33% mniej tłuszczu niż w innych produktach Dog Chow. 

132,72 zł

Pełnoporcjowe i zbilansowane pożywienie dostosowane do potrzeb dorosłych psów powyżej 1. roku, o wrażliwej skórze, sierści i układzie trawiennym. Sucha karma z dużą ilością nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6.

132,72 zł

Kompletne pożywienie z mięsem z kurczaka dla dorosłych psów powyżej 1. roku życia, o normalnej aktywności fizycznej. Zbilansowana karma, zawierająca wszystkie substancje odżywcze, które pomogą utrzymać dorosłego psa w idealnej formie w sposób jak najbardziej naturalny.

154,00 zł

Kompletne pożywienie z mięsem z indyka dla dorosłych psów ras dużych i olbrzymich do drugiego roku życia, o normalnej aktywności fizycznej. Zbilansowana karma, zawierająca wszystkie substancje odżywcze, które pomogą utrzymać dorosłego psa w idealnej formie w sposób jak najbardziej naturalny.

132,72 zł

Kompletne pożywienie z jagnięciną dla starszych psów powyżej piątego roku życia o normalnej aktywności fizycznej. Potrzeby psów seniorów zmieniają się, specjalnie z myślą o nich opracowano karmę Dog Chow Mature Adult, która zawiera specjalne połączenia składników, niezbędnych do utrzymania psa w dobrej formie.

166,60 zł

Kompletne pożywienie z kurczakiem dla starszych psów powyżej piątego roku życia o normalnej aktywności fizycznej. Potrzeby psów seniorów zmieniają się, specjalnie z myślą o nich opracowano karmę Dog Chow Mature Adult, kurczak, która zawiera specjalne połączenia składników, niezbędnych do utrzymania psa w dobrej formie.

128,80 zł

Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich do drugiego roku życia, odpowiednia także dla suk w okresie ciąży i laktacji. Karma zawiera niezbędne składniki mineralne i witaminy pomagające wspierać wzrost mocnych zębów i kości, oraz budowę naturalnej bariery ochronnej organizmu szczenięcia. 

132,72 zł

Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt wszystkich ras do pierwszego roku życia, odpowiednia także dla suk w okresie ciąży i laktacji. Dog Chow Puppy z jagnięciną zawiera niezbędne składniki mineralne i witaminy pomagające wspierać wzrost mocnych zębów i kości, oraz budowę naturalnej bariery ochronnej organizmu szczenięcia.

129,92 zł

Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt wszystkich ras do pierwszego roku życia, odpowiednia także dla suk w okresie ciąży i laktacji. Dog Chow Puppy z kurczakiem zawiera niezbędne składniki mineralne i witaminy pomagające wspierać wzrost mocnych zębów i kości, oraz budowę naturalnej bariery ochronnej organizmu szczenięcia. 

132,72 zł

Kompletne pożywienie z kurczakiem dla starszych psów powyżej dziewiątego roku życia o normalnej aktywności fizycznej. Potrzeby psów seniorów zmieniają się, specjalnie z myślą o nich opracowano karmę Dog Chow Senior, która zawiera specjalne połączenia składników, niezbędnych do utrzymania psa w dobrej formie.

177,80 zł

Kompletne pożywienie z mięsem z kurczaka dla dorosłych psów ras małych i miniaturowych powyżej 1. roku życia, o normalnej aktywności fizycznej. Zbilansowana karma, zawierająca wszystkie substancje odżywcze, które pomogą utrzymać dorosłego psa w idealnej formie w sposób jak najbardziej naturalny.

41,86 zł
Pokaż 1 - 12 z 13 rzeczy

Woof