Lista produktów producenta Purina Cat Chow

Purina Cat Chow to suche karmy dla kotów, pokarm, który dostarcza zwierzętom wszystkiego czego potrzebują, aby podążać za swoim naturalnym instynktem. Karma inspirowana naturą, w 100% pełnoporcjowa i zbilansowana. Jest bogata w mięso, zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, w tym szczególną kompozycje ziół i warzyw, aby wspomagać zdrowe trawienie oraz wspierać naturalną ochronę kociego organizmu.

Purina Cat Chow to suche karmy dla kotów, pokarm, który dostarcza zwierzętom wszystkiego czego potrzebują, aby podążać za swoim naturalnym instynktem. Karma inspirowana naturą, w 100% pełnoporcjowa i zbilansowana. Jest bogata w mięso, zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, w tym szczególną kompozycje ziół i warzyw, aby wspomagać zdrowe trawienie oraz wspierać naturalną ochronę kociego organizmu.


Zróżnicowane karmy Purina Cat Chow to różnorodne produkty, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb żywieniowych kotów na różnych etapach życia i rozwoju. Cat Chow to karmy dla kociąt i kotów dorosłych, specjalistyczne dla kotów sterylizowanych i kastrowanych, wersje sensitive dla kotów z alergiami oraz formuły karm niwelujących problem kul włosowych czy dbających o nerki kotów. Pożywienie Purina Cat Chow zawiera zróżnicowane i najwyższej jakości mięso z kurczaka, indyka, łososia, tuńczyka, a także królika czy wątróbek.Więcej

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kotów dorosłych, zbilansowana karma z dużą zawartością królika i wątróbki, która wspomaga zdrowie kotów dorosłych. Zawartość odpowiednich składników sprawia, że karma pokrywa zapotrzebowanie zwierzęcia na substancje odżywcze i składniki energetyczne dorastającego kota w wieku powyżej 1. roku życia.

204,23 zł

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kotów dorosłych, zbilansowana karma z dużą zawartością kurczaka i indyka, która wspomaga zdrowie kotów dorosłych. Zawartość odpowiednich składników sprawia, że karma pokrywa zapotrzebowanie zwierzęcia na substancje odżywcze i składniki energetyczne dorastającego kota w wieku powyżej 1. roku życia.

176,12 zł

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kotów dorosłych, zbilansowana karma z dużą zawartością łososia i tuńczyka, która wspomaga zdrowie kotów dorosłych. Zawartość odpowiednich składników sprawia, że karma pokrywa zapotrzebowanie zwierzęcia na substancje odżywcze i składniki energetyczne dorastającego kota w wieku powyżej 1. roku życia.

178,92 zł

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kotów dorosłych żyjących głównie w domu, która minimalizuje powstawanie kłaczków i wspomaga florę jelitową. Zawiera pulpę buraczaną i cykorię, aby wspomóc prawidłowe działanie przewodu pokarmowego oraz pomóc zminimalizować nieprzyjemny zapach z kuwety.

195,72 zł

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kociąt od 4. do 12 miesiąca życia oraz dla kotek w ciąży i okresie karmienia. Bogata w mięso, ze źródłami wysokiej jakości białka w każdej porcji, aby pomóc utrzymać właściwą masę ciała i wspomagać rozwój kociąt.

26,46 zł

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kotów dorosłych o wrażliwym układzie pokarmowym. Pokarm o lekkostrawnej formule, bogaty w mięso, białka i naturalne składniki, które wspierają zdrowie kota i pomagają w utrzymaniu odpowiedniej wagi jego ciała.

215,60 zł

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kotów dorosłych, zbilansowana karma pomaga kontrolować odkładanie się kul włosowych, utrzymać zdrowy układ moczowy oraz znacząco ogranicza odkładanie się kamienia nazębnego. Przeznaczona dla kotów domowych.

203,00 zł

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kotów dorosłych wykastrowanych i sterylizowanych. Karma dedykowana zwierzętom o skłonności do przybierania na wadze, pomaga kontrolować masę ciała dorosłego kota dzięki odpowiedniemu poziomowi białka i tłuszczu. Zawiera naturalne składniki - zioła i warzywa oraz witaminę E, która wspiera odporność kotów. 

195,72 zł

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kotów dorosłych o wrażliwym układzie moczowym, oczyszczająca nerki i inne organy, wyjątkowo smaczna i lekkostrawna. Bogata w białka pochodzenia zwierzęcego, odpowiednia dla kotów powyżej 1 roku życia. 

195,72 zł
Pokaż 1 - 9 z 9 rzeczy

Woof