Lista produktów producenta Pronature Original

Pronature Original kanadyjski producent suchych karm dla psów i kotów. Karmy przeznaczone dla kociąt i szczeniąt oraz kotów i psów dorosłych ze zróżnicowaniem na wielkość i rasę zwierzęcia.
Smakowite formuły wspierające właściwy wzrost, rozwój i zdrowie przez całe ich aktywne życie. Wszystkie karmy tworzone z wysokiej jakości składników, oraz są wolne od sztucznych konserwantów, barwników oraz alergizujących zbóż.

Zróżnicowane, zdrowe, odpowiednio zbilansowane i po prostu smaczne karmy zapewniające zwierzętom dostęp do niezbędnych składników, minerałów i witamin, aby zdrowo rozwijać się i mieć energię do zabaw i aktywności. W karmach zastosowano składniki jakości HUMAN GRADE - czyli tej samej jakości co w produktach spożywczych dla ludzi. Odpowiednie wielkości krokieta dostosowane do rasy i wielkości psów i kotów. Glukozamina, Chondroityna, wapń i fosfor oraz lecytyna niezbędne i podane w przyswajalnej dla zwierzęcia formie.

Więcej
na stronie

Pronature Original ADULT ALL BREEDS Deluxe Recipe Chicken Formula to kompletna i zbilansowana sucha karma dla psów dorosłych wszystkich ras w wieku od 1 do 7 roku życia. Deluxe Recipe to formuła karm która zadba o delikatny układ pokarmowy zwierzęcia. Nie zawiera: pszenicy, kukurydzy, ziemniaków, soi oraz sztucznych konserwantów.

78,26 zł

Pronature Original MATURE OR LESS ACTIVE ALL BREEDS Deluxe Recipe to kompletna i zbilansowana sucha karma dla psów mniej aktywnych i seniorów wszystkich ras w wieku powyżej 7 lat. Karma dostarczać będzie wielu ważnych składników potrzebnych do utrzymania właściwej formy psa. Delikatna wersja Less Active będzie wpływać odpowiednio na ogólną kondycje...

72,80 zł

Pronature Original Puppy Deluxe Recipe Chicken Formula to kompletna i zbilansowana sucha karma dla szczeniąt wszystkich ras w wieku od 2 do 12 miesięcy życia. Deluxe Recipe to formuła karm która zadba o delikatny układ pokarmowy szczeniaka. Nie zawiera: pszenicy, kukurydzy, ziemniaków, soi oraz sztucznych konserwantów.

75,46 zł

Pronature Original LESS ACTIVE, CLASSIC RECIPE - Chicken Formula to sucha karma dedykowana kotom mniej aktywnym z tendencją do nadwagi oraz kotom starszym powyżej 10 roku życia. Karma spełniająca specyficzne potrzeby kota, zapewniające mu zdrowe życie w dojrzałym wieku. Nie zawiera pszenicy, kukurydzy i soi.

86,80 zł

Pronature Original ADULT ALL BREEDS Lamb & Rice Formula to kompletna i zbilansowana sucha karma dla psów dorosłych wszystkich ras w wieku od 1 do 7 roku życia. Hipoalergiczna karma stworzona specjalnie dla psów z wrażliwym żołądkiem w 100 % z jagnięcego mięsa sprawi, że Twój pies będzie miał piękna i błyszczącą sierść.

18,90 zł

Pronature Original ADULT ALL BREEDS Lamb & Rice Formula to kompletna i zbilansowana sucha karma dla psów dorosłych wszystkich ras w wieku od 1 do 7 roku życia. Karma o specjalnie dostosowanym dyżym krokiecie. Hipoalergiczna karma stworzona specjalnie dla psów z wrażliwym żołądkiem w 100 % z jagnięcego mięsa sprawi, że Twój pies będzie miał piękna i...

203,00 zł

Pronature Original PUPPY ALL BREEDS Lamb & Rice Formula to kompletna i zbilansowana sucha karma dla szczeniąt wszystkich ras w wieku od 2 do 12 miesięcy, stworzona na bazie mięsa jagnięcego. Kiedy pies ma wrażliwy żołądek lub cierpi na alergię ta formuła w pełni zaspokoi jego potrzeby. Karma stworzona w 100 % z mięsa jagnięcego jest idealna dla...

228,90 zł

Sucha karma wzrostowa Pronature Original dla kociąt wszystkich ras w wieku od 2 do 12 miesięcy życia. Karma zawiera chrupiące kawałki mięsa z kurczaka wraz ze zdrowym ryżem, która nie tylko wyśmienicie smakuje a przede wszystkim w pełni pokrywa wszystkie potrzeby młodego kota. Nie zawiera pszenicy, kukurydzy i soi.

18,90 zł

Sucha karma z kurczakiem Pronature Original dla dorosłych kotów w wieku od 1 do 10 lat. Wyjątkowo smakowita receptura Chicken Supreme została specjalnie stworzona, aby zapewnić dorosłemu kotu właściwie zbilansowaną dietę dla zachowania odpowiedniej kondycji, zdrowia oraz wyglądu. Nie zawiera pszenicy, kukurydzy i soi.

399,70 zł

Pronature Original MEAT FIESTA With Chicken, Salmon & Lamb Flavor sucha karma dla kotów dorosłych w wieku od 1 do 10 lat. Kot jest przede wszystkim mięsożercą dlatego kocha i potrzebuje jeść mięso. Niebywały smak tej pełnej receptury spełni oczekiwania najwybredniejszych kotów. Nie zawiera pszenicy, kukurydzy i soi.

18,90 zł

Pronature Original LARGE BREED Chicken Formula to kompletna i zbilansowana sucha karma dla psów dorosłych ras dużych w wieku od 14 miesięcy do 7 roku życia. Karma została stworzona, aby zapewnić dorosłemu psu rasy dużej zbilansowaną dietę, której potrzebuje, aby zachować zdrowie i kondycję.

203,00 zł

Pronature Original SMALL & MEDIUM BREEDS Chicken Formula to kompletna i zbilansowana sucha karma dla psów dorosłych ras małych i średnich w wieku od 1 do 7 roku życia. Karma zawiera chrupiące kawałki mięsa z kurczaka wraz ze zdrowym ryżem, która nie tylko wyśmienicie smakuje ale przede wszystkim w pełni pokrywa wszystkie potrzeby żywieniowe dorosłego psa.

68,46 zł
Pokaż 1 - 12 z 14 rzeczy

Woof