Lista produktów producenta Pronature Holistic

Tworzone przez naturę, Pronature Holistic jest linią karm dla psów i kotów stworzony z połączenia naturalnych i organicznych składników. Zbilansowane użycie owoców, warzyw i ziół w karmach dostarcza odpowiednich makro i mikro minerałów, odpowiednia ilość białka, wysokiej jakości tłuszcze stanowią wyjątkowej klasy źródło nienasyconych kwasów Omega 3 i 6. 

Została stworzona, aby dostarczyć najsmaczniejszy, wyjątkowo świeży i lekko strawny posiłek. Organiczne składniki powodują, iż Pronature Holistic staje się wyjątkowym wyborem. Oryginalne formuły karm:
Chicken & Sweet Potato Formula (Kurczak & Słodkie Ziemniaki)
Atlantic Salmon & Brown Rice Formula (Atlantycki Łosoś & Brązowy Ryż)
Duck à l'Orange Formula (Kaczka w Pomarańczach)
Turkey & Cranberries Formula (Indyk & Żurawina)
Oceanic White Fish & Wild Rice Formula (Oceaniczne Białe Ryby & Dziki Ryż).


Karmy Pronature Holistic dostosowane są do stylu życia i potrzeb biologicznych zwierzęcia. Produkowane z wyśmienitych składników:
- z uwagą wybieramy świeże mięso od sprawdzonych regionalnych dostawców (kurczaki, indyki i kaczki z wolego wybiegu, oraz świeże oceaniczne ryby).
- wszystkie składniki, mięso oraz organiczne zioła, owoce i warzywa są dostarczane codziennie w stanie świeżym, niemrożone oraz bez jakichkolwiek dodatków konserwantów, dostarczając odpowiednich makro i mikro minerałów, których Twoje zwierzę potrzebuje. Pronature Holistic zawiera unikalne, naturalne składniki takie jak owoce, warzywa, zioła, przyprawy oraz inne naturalne składniki. Formuły dostosowane i dedykowane kotom i psom zapewniają odpowiednie składniki na każdym etapie życia i rozwoju.
Producent karmy firma PLB to firma rodzinna, zajmująca się produkcją żywności dla zwierząt od ponad 40 lat. Pronature Holistic to marka stworzona w Kanadzie przez wysoko kwalifikowanych ekspertów żywieniowych z produktów najwyższej jakości.

Więcej
na stronie

Pronature Holistic Grain-Free Asiato to naturalna, holistyczna karma bez dodatków zboża dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. W składzie znajdują się głównie ryby - manhaden atlantycki z rodziny śledziowatych, biała ryba atlantycka i łosoś. Duże krokiety dla większych ras psów.

418,60 zł

Pronature Holistic Grain-Free Asiato to naturalna, holistyczna karma bez dodatków zboża dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. W składzie znajdują się głównie ryby - manhaden atlantycki z rodziny śledziowatych, biała ryba atlantycka i łosoś. Małe krokiety dla mniejszych ras psów.

23,66 zł

Pronature Holistic Indor Skin & Coat Atlantic Salmon & Brown Rice to sucha karma dla kotów dorosłych żyjących głównie w domu, w wieku od 1 do 10 lat. Świeży łosoś jest głównym składnikiem tej idealnie zbilansowanej i bardzo smakowitej formuły dla kotów.

25,05 zł

Pronature Holistic Indor Cat Turkey & Cranberies to sucha karma dla kotów dorosłych w wieku od 1 do 10 roku życia. Świeży indyk jest głównym składnikiem tej idealnie zbilansowanej i bardzo smakowitej formuły dla kotów. Zastosowano najnowsze odkrycia w nauce by zapewnić kotom niewychodzącym z domu komfort i zdrowie, ograniczona ilość kalorii oraz...

25,05 zł

Pronature Holistic Indor – No Grain Duck a l’Orange to bezzbożowa sucha karma dla kotów dorosłych powyżej 1 roku życia. Świeża kaczka jest głównym składnikiem tej idealnie zbilansowanej i bardzo smakowitej formuły dla kotów.

25,05 zł

Pronature Holistic Cat Growth (Kitten) Chicken & Sweet Potato to sucha karma dla kociąt w wieku od 2 do 12 miesiąca życia. Świeży kurczak jest pierwszym składnikiem tej idealnie zbilansowanej i bardzo smakowitej formuły dla kociąt. Opracowane by zapewnić łagodne przejście z pokarmu płynnego na stały.

132,57 zł

Pronature Holistic Cat Less Active or Mature Oceanic White Fish & Wild Rice to sucha karma dedykowana kotom starszym lub mało aktywnym w wieku powyżej 10 lat. Świeże Oceaniczne białe ryby są głównym składnikiem tej idealnie zbilansowanej i bardzo smakowitej formuły dla kotów. Karma pomaga utrzymać optymalną wagę ciała.

125,86 zł

Naturalna, holistyczna karma bez dodatków zboża dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. W składzie znajdują się głównie ryby - manhaden atlantycki z rodziny śledziowatych i łosoś. Dostępne z małymi lub dużymi krokietami.

23,66 zł

Naturalna, holistyczna karma bez dodatków zboża dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. W składzie znajdują się - kurczak, indyk. Do wyboru mały lub duży krokiet (duży 12kg opakowanie).

23,66 zł

Pronature Holistic Senior Dog Mature or Less Active Oceanic White Fish & Wild Rice to sucha karma dla psów dojrzałych lub mało aktywnych wszystkich ras, w wieku powyżej 7 lat. Świeża atlantycka biała ryba jest głównym składnikiem tej idealnie zbilansowanej i smakowitej formuły dla psów starszych. 

109,91 zł

Pronature Holistic Adult Dog No Grain Duck a l'Orange to bezzbożowa sucha karma dla psów dorosłych wszystkich ras powyżej 1 roku życia. Świeża kaczka jest głównym składnikiem tej idealnie zbilansowanej i bardzo smakowitej formuły dla psów. Pomarańcze stanowią bogate źródło składników o działaniu ochronnym takich jak witamina A, B i C i doskonałe źródło...

25,05 zł

Pronature Holistic Adult Dog Indoor & Outdoor Turkey & Cranberries to sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras w wieku od 1 do 7 roku życia. Świeży indyk jest głównym składnikiem tej zbalansowanej I smakowitej formuły dla psów. Suszona żurawina jest bogata w witaminę C.

109,91 zł
Pokaż 1 - 12 z 13 rzeczy

Woof