Lista produktów producenta Nutram

Nutram to marka profesjonalnych kanadyjskich karm dla psów i kotów. Suche karmy Nutram to produkty o wysokiej jakości, nieskomplikowanej recepturze i bardzo wysokiej przyswajalności, dzięki zastosowaniu czystego, świeżego mięsa kurzego, produkowanego i przetwarzanego pod ścisłą kontrolą jakościową, tego samego co przetwarzane na artykuły konsumpcyjne dla ludzi. 

Nutram to marka profesjonalnych kanadyjskich karm dla psów i kotów. Suche karmy Nutram to produkty o wysokiej jakości, nieskomplikowanej recepturze i bardzo wysokiej przyswajalności, dzięki zastosowaniu czystego, świeżego mięsa kurzego, produkowanego i przetwarzanego pod ścisłą kontrolą jakościową, tego samego co przetwarzane na artykuły konsumpcyjne dla ludzi. Najwyższej jakości suplementowane produkty dla psów i kotów, działające dietetycznie i opracowane z naciskiem na aktywne wspomaganie organizmu zwierzęcia. Nutram to linie produktowe Nutram Sound dla zwierząt na różnym etapie rozwoju, Nutram Ideal dostosowane do specyficznych potrzeb zwierzęcia oraz Nutram Total bezzbożowe receptury dla zwierząt o wyjątkowych potrzebach żywieniowych. Unowocześniane receptury i opakowania, stałe poszerzanie oferty, stosowane ujednolicone zasady i reżimy wytwarzania wszystkich produktów pozwalają od kilku lat na ich ekspansję do kilkudziesięciu krajów świata. Karmy z linii Nutram cieszą się znakomitą opinią nawet na szalenie wymagającym rynku japońskim. Mimo praktycznego braku reklamy medialnej, dynamika sprzedaży ich na rynkach światowych rośnie nadal, co świadczy o ich doskonałej jakości i o zadowoleniu kupujących je klientów.


Nutram Pet Products Ltd to producent karm takich jak Nutram, Happy Paws, Pet Time i K-9.


      Nutram Sound logo linii produktów      Nutram Ideal logo linii produktów      Nutram Total logo linii produktów

Więcej
na stronie

Karma Nutram Ideal Weight Control dla dorosłych kotów otyłych i kotów wymagających kontroli wagi. Naturalna karma z kurczakiem, kaszą perłową i łuskanym grochem, bogata w składniki odżywcze, pomagająca przywrócić prawidłową wagę zwierzęcia.

249,19 zł

Karma Nutram Ideal Indoor dla kotów dorosłych, przebywających w domu. Naturalna karma z kurczakiem, płatkami owsianymi i kurzymi jajami, bogata w składniki odżywcze, dostosowana do domowego stylu życia zwierzęcia.

70,01 zł

Karma Nutram Ideal Weight Control Dog dla psów dorosłych wymagających kontroli wagi. Naturalna, holistyczna karma z kurczakiem, kaszą perłową i zielonym groszkiem. Karma nie zawiera pszenicy, kukurydzy, ziemniaków i soi.

95,20 zł

Karma Nutram Ideal Sensitive, Skin & Stomach dla dorosłych kotów wrażliwych na pokarm oraz kotów skłonnych do alergii pokarmowych. Naturalna karma z kurczakiem, łososiem i kurzymi jajami, bogata w składniki odżywcze, dostosowana do wysokiego poziomu wrażliwości zwierzęcia.

70,01 zł

Karma Nutram Ideal Sensitive, Coat & Stomach dla psów dorosłych wrażliwych i ze skłonnością do alergii. Naturalna, holistyczna karma z jagnięciną, brązowym ryżem i całymi kurzymi jajami. Karma nie zawiera pszenicy, kukurydzy, ziemniaków i soi.

95,20 zł

Karma Nutram Feline Perfection dla kociąt i kotów w różnym wieku. Naturalna karma z kurczakiem, opracowana według specjalnej receptury zapewnia idealne proporcje składników pokarmowych.

210,00 zł

Karma Nutram Sound Kitten dla kociąt. Naturalna karma z kurczakiem, łososiem i zieloną soczewicą, opracowana według specjalnej receptury zapewnia idealne proporcje składników pokarmowych.

70,01 zł

Karma Nutram Sound Senior Dog dla starszych psów. Naturalna, holistyczna karma z kurczakiem, płatkami owsianymi i całymi jajami kurzymi. Karma nie zawiera pszenicy, kukurydzy, ziemniaków i soi.

87,38 zł

Karma Nutram Sound Puppy Dog dla szczeniąt od urodzenia do 12 miesiąca życia. Naturalna, holistyczna karma z kurczakiem, bogata w składniki odżywcze, zapewnia całościowy program zdrowego żywienia psa zapewniający mu równowagę psychosomatyczną.

87,38 zł

Karma Nutram Sound Large Breed Puppy dla szczeniąt ras dużych. Naturalna, holistyczna karma z kurczakiem i kaszą jęczmienną perłową, karma bez pszenicy, kukurydzy, ziemniaków i soi.

280,72 zł

Karma Nutram Sound Adult i Senior Cat dla kotów dorosłych i seniorów. Naturalna karma z kurczakiem, łososiem i łuskanym grochem, bogata w składniki odżywcze, pomaga regulować poziomy płynów w organizmie.

70,01 zł

Karma Nutram Sound Adult Dog dla psów dorosłych. Naturalna, holistyczna karma z kurczakiem, brązowym ryżem, zielonym groszkiem i dynią. Karma nie zawiera pszenicy, kukurydzy, ziemniaków i soi.

87,38 zł
Pokaż 1 - 12 z 22 rzeczy

Woof