Applaws FILET Z TUŃCZYKA DLA KOCIĄT 70g

7,99 zł
Brutto

Pokarm dla kotów w puszkach Applaws oferuje najwyższą jakość na rynku. Puszki zawierają tylko i wyłącznie mięsne kawałki piersi z kurczaka lub filetu z tuńczyka z niewielkim dodatkiem ryżu oraz ze smakowitymi dodatkami jak dynia, ser, krewetki itp.

help_outlineZapytaj o produkt
Applaws FILET Z TUŃCZYKA DLA KOCIĄT 70g

Applaws FILET Z TUŃCZYKA DLA KOCIĄT 70g

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot do 30 dni

Charakterystyka karmy: Pokarm dla kotów w puszkach Applaws oferuje najwyższą jakość na rynku. Puszki zawierają tylko i wyłącznie mięsne kawałki piersi z kurczaka lub filetu z tuńczyka z niewielkim dodatkiem ryżu oraz ze smakowitymi dodatkami jak dynia, ser, krewetki itp. Puszki nie zawierają żadnych konserwantów lub innych dodatków. Jest to idealne uzupełnienie dla suchej, wysokoenergetycznej karmy Applaws zapewniające naturalną i zdrową dietę dla waszych kotów. Applaws dla Kociąt - Filet z Tuńczyka 70g jest w 100% naturalnym uzupełniającym pokarmem dla kociąt 4-12 miesięcy. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.

Skład: polędwiczka z tuńczyka: 40%, wywar rybny, warzywny dodatek żelujący. 

Analiza składu: wilgotność: 82%, surowe białko: 13%, surowe oleje i tłuszcze: 1,7%, surowy popiół: 1,6%, surowy błonnik: 0,2%.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii