Karma dla psa z dużą zawartością mięsa 

Dla karm klas premium i superpremium bazą dietetyczną pokarmu jest mięso najwyższej jakości. Bez względu na rodzaj, czy to mięso drobiowe, wołowe, jagnięce czy rybie to najwyższej jakości pochodzi z mięśni poprzecznie prążkowanych, uznawanych w dietetyce za najbardziej odżywczą formę białka, tłuszczu oraz wielu innych, cennych substancji odżywcz...

Dla karm klas premium i superpremium bazą dietetyczną pokarmu jest mięso najwyższej jakości. Bez względu na rodzaj, czy to mięso drobiowe, wołowe, jagnięce czy rybie to najwyższej jakości pochodzi z mięśni poprzecznie prążkowanych, uznawanych w dietetyce za najbardziej odżywczą formę białka, tłuszczu oraz wielu innych, cennych substancji odżywczych. Takie mięso znajdziemy tylko u wybranych producentów spełniających wymogi Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej, potwierdzającej że jakość mięsa jest zgodna z najwyższym standardem przygotowania produktów spożywczych dla ludzi. Karma dla psa z dużą zawartością mięsa spełnia potrzebę na wyjątkowo wysokie zapotrzebowanie organizmu psa na proteiny i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego. Zbilansowana karma to możliwie jak największa ilość mięsa, o możliwie jak najwyższym potencjale odżywczym. W karmach premium i superpremium mięso aplikowane jest zatem głównie w formie mocno skoncentrowanej, jako mięso suszone. Dodatkowo w wybranych modelach karm, mięso serwowane jest w formie zdywersyfikowanej. Oznacza to, że w określonych dietach, podaje się różne rodzaje białek i tłuszczy, pochodzące z różnych rodzajów mięs, w celu granicznego zwiększenia potencjału odżywczego karmy, a także w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia alergii pokarmowej na tle białkowym. Osiągnięcie jeszcze wyższego poziomu energetyczności możliwe jest dzięki wzbogaceniu karmy o kawałki świeżego surowego mięsa, co czyni wciąż niewielu producentów karm. Wybierając karmę dla psa z dużą zawartością mięsa warto przede wszystkim zwrócić uwagę w jaki sposób mięso zostało przygotowane, ponieważ podczas gdy wypiekanie mięsa powoduje zbyt dużą utratę jego naturalnych właściwości odżywczych, to mięso poddane procesowi ekstrudacji zachowuje potencjał odżywczy bliski parametrom potencjału odżywczego mięsa surowego. Dzięki wykorzystaniu procesu ekstrudacji, mięso staje się także bardziej strawne i bardziej przyswajalne, a zawarte w nim substancje odżywcze, czynniej biorą udział w procesach metabolicznych organizmu zwierzęcia.

Więcej
na stronie

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla psów dorosłych TAM CAN HQ Lamb & Rice. Stworzona z myślą o psach charakteryzujących się delikatnym przewodem pokarmowym. Pokarm dedykowany jest głównie psom z problemami trawiennymi lub z tendencjami do alergii pokarmowych, ze szczególnym uwzględnieniem alergii na mięso pochodzenia drobiowego.

99,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla szczeniąt TAM CAN HQ Puppy Large Breed. Dla szczeniąt ras średnich (waga psa dorosłego powyżej 12kg), dużych (waga psa dorosłego powyżej 25 kg) i olbrzymich (waga psa dorosłego powyżej 46 kg). Stworzona dla psów w wieku od 4-ego tygodnia do–odpowiednio 12-ego, 18-ego lub 24-ego miesiąca życia, czyli aż do...

89,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla szczeniąt TAM CAN HQ Puppy Small Breed. Przeznaczona dla szczeniąt ras miniaturowych (waga psa dorosłego od 1 do 5 kg) i małych (waga psa dorosłego od 5 do 12 kg). Stworzona dla psów w wieku od 4-ego tygodnia do 12-ego miesiąca życia, czyli do osiągnięcia przez zwierzę pełnego rozwoju.

299,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla starszych psów TAM CAN HQ Senior / Light. Dedykowana psom w wieku powyżej 7 roku życia. Jako pożywienie pełnoporcjowe, dieta w sposób absolutny zaspokaja zapotrzebowanie psa seniora na wszystkie wymagane przez niego składniki odżywcze oraz suplementy, optymalizujące funkcjonowanie poszczególnych układów jego...

96,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla psów dorosłych wszystkich ras TAM CAN HQ Adult. Dedykowana psom w wieku od 10-12 miesiąca życia w przypadku psów ras małych i miniaturowych oraz średnich i od 16-18 miesiąca życia w przypadku psów ras dużych, a także od 18-24 miesiąca życia w przypadku psów ras olbrzymich.

86,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla psów pracujących, trenujących, psów w trakcie szkolenia a także jako karma rekonwalescencyjna po zabiegach oraz po porodzie u suk. Karmę stosuje się od 10-12 miesiąca życia w wypadku psów ras maleńkich i małych oraz średnich oraz od 16-18 miesiąca u psów ras dużych i od 18-24 miesiąca u psów ras olbrzymich.

89,00 zł

Kompletna karma dla psów dorosłych ras średnich (waga psa dorosłego 11 – 20 kg) i dużych (waga psa dorosłego 20 – 40 kg) w wieku od 12 miesiąca do 7 roku życia.

86,00 zł

Kompletna karma dla psów dorosłych o delikatnym przewodzie pokarmowym, psów z problemami trawiennymi, psów z tendencjami do alergii pokarmowych oraz psów wyjątkowo wybrednych .

96,00 zł

Kompletna karma dla psów dorosłych ras małych i miniaturowych (waga psa dorosłego 1-10 kg) od 10-ego miesiąca do 7-ego roku życia.

86,00 zł

Kompletna karma dla psów dorosłych ras dużych i olbrzymich (waga psa dorosłego powyżej 20 kg) od 12 miesiąca do 7 roku życia.

276,00 zł

Kompletna karma dla psów dorosłych z nadwagą, dla psów z tendencjami do nadwagi, dla psów o przeciętnej aktywności lub do minimum ograniczonej ruchliwości.

86,00 zł

Kompletna karma dla psów dorosłych o zwiększonej lub dużej aktywności, dla psów sportowych, myśliwskich, stróżujących, pracujących lub żyjących w trudnych warunkach pogodowych, ze szczególnym uwzględnieniem niskich temperatur.

299,00 zł
Pokaż 1 - 12 z 26 rzeczy

Woof