Lista produktów producenta K-9

K9 to kanadyjska linia profesjonalnych karm dla psów firmy Nutram. Suche karmy Nutram to produkty o wysokiej jakości, nieskomplikowanej recepturze i bardzo wysokiej przyswajalności.

K9 to kanadyjska linia profesjonalnych karm dla psów firmy Nutram. Suche karmy Nutram to produkty o wysokiej jakości, nieskomplikowanej recepturze i bardzo wysokiej przyswajalności, dzięki zastosowaniu czystego, świeżego mięsa kurzego, produkowanego i przetwarzanego pod ścisłą kontrolą jakościową, tego samego co przetwarzane na artykuły konsumpcyjne dla ludzi. Najwyższej jakości suplementowane produkty dla psów, działające dietetycznie i opracowane z naciskiem na aktywne wspomaganie organizmu zwierzęcia. Produkty często nabywane i polecane przez hodowców profesjonalnych.

Więcej

Karma K-9 Large Breed Maintenance zbilansowany pokarm dla dorosłych psów o normalnej aktywności życiowej. Polecana psom ras dużych i olbrzymich w wieku od 2 do 7-8 lat. Idealna dla zachowania optymalnej wagi ciała.

232,40 zł

Karma K-9 Large Breed Puppy zbilansowany pokarm dla szczeniąt ras dużych w wieku od 4 tygodnia życia do 1,5 roku. Dedykowana także sukom ciężarnym i karmiącym. Nadzwyczaj bogata w wapń, fosfor, potas, witaminy i minerały.

264,60 zł

Karma K-9 Lite, dietetyczna formuła dla psów starszych, z tendencją do nadwagi oraz starszych psów mało ruchliwych. Wysoko przyswajalna, doskonale witaminizowana, o wyjątkowej strawności. 

243,60 zł

Karma K-9 Maintenance zbilansowany pokarm dla psów dorosłych w wieku powyżej 1 roku życia aż do wieku seniorskiego.  Dieta oparta na mięsie kurcząt, wysoko przyswajalnych tłuszczach, optymalnie dobranym kompleksie witaminowo-mineralnym.

232,40 zł
Pokaż 1 - 4 z 4 rzeczy

Woof