Lista produktów producenta Happy Dog

Niemiecka marka karm dla psów Happy Dog to najwyższej jakości surowce, rodzinne receptury i dbałość o szczegóły, odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie organizmu psa, najwyższej jakości źródła białka, produkty bez soi i restrykcyjna kontrola jakości. Happy Dog to linie produktowe Supreme Young, Supreme Fit&Well, Supreme Sensible, Supreme Mini, NaturCroq i Prfi-Line.

Niemiecka marka karm dla psów Happy Dog to najwyższej jakości surowce, rodzinne receptury i dbałość o szczegóły, odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie organizmu psa, najwyższej jakości źródła białka, produkty bez soi i restrykcyjna kontrola jakości. Happy Dog to linie produktowe Supreme Young, Supreme Fit&Well, Supreme Sensible, Supreme Mini, NaturCroq i Profi-Line. Sucha i mokre karmy Happy Dog oraz przekąski i suplementy diety dedykowane są psom w różnym wieku oraz o różnych indywidualnych potrzebach. Karma Happy Dog produkowana jest w Niemczech. Bez względu na to, czy Twój pies jest jeszcze szczeniakiem czy już seniorem, jest szczupły czy przy kości, aktywny czy woli leniuchować na kanapie, odporny czy wrażliwy: mamy szeroki wybór różnorodnych karm. Jedzenie może być więc odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego czworonożnego przyjaciela.

Więcej
na stronie

Suplement dla psów Happy Dog Arthro Forte wzmacnia stawy u psów dużych ras zwiększając ich zdolność do amortyzowania wstrząsów. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega 3 i 6, bezglutenowa receptura i brak dodatku cukru.

134,89 zł

Suplement dla psów Happy Dog HaarSpezial wspomaga podczas procesu linienia, dba o zdrową i lśniącą sierść i jędrną i zdrową skórę. Bez dodatku cukru.

113,79 zł

Multiwitamina Happy Dog do suplementacji posiłków na bazie mięsa, dedykowana psom potrzebującym dodatkowej dawki substancji odżywczych. nie zawiera glutenu oraz cukru.

120,57 zł

Kompletna sucha karma Happy Dog Baby Grainfree to bezzbożowy pokarm dla szczególnie wrażliwych szczeniąt w wieku od 4 tygodnia do 12 miesiąca życia (i do 5 miesiąca życia dla ras średnich i dużych). Karma z jagnięciną, drobiem, rybami i jajkami.

18,72 zł

Pełnowartościowa sucha karma Happy Dog Baby Starter dla szczeniąt wszystkich ras od 21 dnia do 6 tygodnia życia. Pokarm o strukturze granulek ułatwiający zapoznanie się z pokarmem stałym. Nie zawiera glutenu.

42,99 zł

Pełnowartościowa sucha karma Happy Dog Fit&Well Senior dla psów starszych ze zmniejszoną ilością białka, sodu i fosforu. Pokarm z karczochem i cykorią. Linia produktów Fit & Well to umiarkowana wartość energetyczna i optymalne dostosowanie składników do codziennej aktywności i predyspozycji psa.

18,72 zł

Pełnowartościowa sucha karma Happy Dog Fit&Well Sport dla dorosłych psów ze zwiększonym zapotrzebowaniem na energię. Dedykowany szczególnie psom uprawiającym sporty i psom pracującym. Pokarm z olejami roślinnymi i wysokiej jakości białkiem. Linia produktów Fit & Well to umiarkowana wartość energetyczna i optymalne dostosowanie składników do codziennej...

197,18 zł

Dietetyczna sucha karma Happy Dog Light 1 Low Carb z dużą zawartością błonnika dla przeciwdziałania nadwadze. Linia produktów Fit & Well to umiarkowana wartość energetyczna i optymalne dostosowanie składników do codziennej aktywności i predyspozycji psa.

20,12 zł

Pełnowartościowa sucha karma Happy Dog Light 2 Low Fat o zredukowanej ilości tłuszczu dla stabilizacji i utrzymania prawidłowej wagi psa. Linia produktów Fit & Well to umiarkowana wartość energetyczna i optymalne dostosowanie składników do codziennej aktywności i predyspozycji psa.

20,12 zł

Pełnowartościowa sucha karma Happy Dog Maxi Adult dla psów dorosłych dużych ras o wadze powyżej 26kg i normalnym zapotrzebowaniu na energię. Linia produktów Fit & Well to umiarkowana wartość energetyczna i optymalne dostosowanie składników do codziennej aktywności i predyspozycji psa.

18,72 zł

Pełnowartościowa sucha karma Happy Dog Maxi Baby dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich (waga psa dorosłego powyżej 26kg), w wieku od 4 tygodnia do 5 miesiąca życia włącznie. Pokarm bezglutenowy, zawiera nowozelandzkie małże oraz 25% białka.

18,72 zł

Pełnowartościowa sucha karma Happy Dog Maxi Junior dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich (waga psa dorosłego powyżej 26kg), w wieku od 6 do 18 miesiąca życia. Pokarm bezglutenowy, zawiera nowozelandzkie małże oraz 25% białka.

18,72 zł
Pokaż 1 - 12 z 54 rzeczy

Woof