Lista produktów producenta Happy Cat

Niemiecka marka karm dla kotów Happy Cat to najwyższej jakości surowce, rodzinne receptury i dbałość o szczegóły, odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie organizmu kota, najwyższej jakości źródła białka, produkty bez soi i restrykcyjna kontrola jakości. Happy Cat to linie produktów Supreme, Sensitive i Minkas.

Niemiecka marka karm dla kotów Happy Cat to najwyższej jakości surowce, rodzinne receptury i dbałość o szczegóły, odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie organizmu kota, najwyższej jakości źródła białka, produkty bez soi i restrykcyjna kontrola jakości. Happy Cat to linie produktów Supreme, Sensitive i Minkas. Suche i mokre karmy Happy Cat przeznaczone dla kociąt, kotów dorosłych oraz starszych kotów - seniorów. Bez względu na to, czy Twój kot jest jeszcze maleńki czy już jest seniorem, szczupły czy pulchniutki, aktywny czy raczej leniuszek, odporny czy bardzo wrażliwy: mamy szeroki wybór różnorodnych karm suchych. Jedzenie może być więc odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego czworonożnego przyjaciela.

Więcej
na stronie

Mokra zbilansowana karma w formie musu dla kotów. Zawiera jagnięcinę i drób oraz witaminy i zioła. Idealna dla wybrednych kotów. Wolna od sztucznych dodatków.

3,22 zł

Mokra zbilansowana karma w formie musu dla kotów. Zawiera wołowinę i drób oraz witaminy i zioła. Idealna dla wybrednych kotów. Wolna od sztucznych dodatków.

3,22 zł

Mokra zbilansowana karma w formie musu dla kotów. Zawiera łososia i drób oraz witaminy i zioła. Idealna dla wybrednych kotów. Wolna od sztucznych dodatków.

3,22 zł

Mokra zbilansowana karma w formie musu dla kotów. Zawiera wołowinę i dorsza oraz witaminy i zioła. Idealna dla wybrednych kotów. Wolna od sztucznych dodatków.

3,22 zł

Mokra zbilansowana karma w formie musu dla kotów. Zawiera wołowinę i dziczyznę oraz witaminy i zioła. Idealna dla wybrednych kotów. Wolna od sztucznych dodatków.

3,22 zł

Mokra zbilansowana karma w formie musu dla kotów. Zawiera wołowinę i królika oraz witaminy i zioła. Idealna dla wybrednych kotów. Wolna od sztucznych dodatków.

3,22 zł

Profesjonalna sucha karma Happy Cat Sterilised z białkiem drobiowym przeznaczona dla kotów sterylizowanych. Zawiera błonnik i białko zwierzęce.

76,11 zł

Happy Cat Adult Voralpen-Rind bezglutenowa karma z lekkostrawnym mięsem wołowym i drobiem. Przeznaczona dla kotów dorosłych niewychodzących, o zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię.

79,59 zł

Profesjonalna sucha karma Happy Cat Adult Weide-Lamm (jagnięcina) przeznaczona dla kotów dorosłych o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię. Pokarm zawiera nowozelandzkie małże dla zdrowych i mocnych stawów.

78,38 zł

Profesjonalna sucha karma Happy Cat Adult z wołowiną alpejską przeznaczona dla kotów dorosłych o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię. Pokarm zawiera nowozelandzkie małże dla zdrowych i mocnych stawów.

92,07 zł

Profesjonalna sucha karma Happy Cat Adult z łososiem przeznaczona dla kotów dorosłych o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię. Pokarm zawiera nowozelandzkie małże dla zdrowych i mocnych stawów oraz kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 dla zdrowej skóry i sierści.

92,10 zł

Profesjonalna sucha lekkostrawna karma Happy Cat Best Age przeznaczona dla kotów w podeszłym wieku. Pokarm skomponowany z najwyższej jakości odpowiednio dobranych składników oraz zestawu witamin i potrzebnych dodatków. Z dodatkiem nowozelandzkich małży.

92,10 zł
Pokaż 1 - 12 z 25 rzeczy

Woof