Lista produktów producenta Gourmet

Purina Gourmet to wyjątkowa gama produktów w saszetkach i puszkach, przeznaczona dla kotów o wysublimowanym podniebieniu. Marka stworzona z myślą o kotach wymagających, dla których poszukujemy wyśmienitych produktów aby w pełni zaspokoić ich podniebienie. Gourmet to trzy serie mokrych karm: Gourmet Gold, Gourmet Perle i Gourmet a La Carte.

Purina Gourmet to wyjątkowa gama produktów przeznaczona dla kotów o wysublimowanym podniebieniu. Marka stworzona z myślą o kotach wymagających, dla których poszukujemy wyśmienitych produktów aby w pełni zaspokoić ich podniebienie. Gourmet to trzy serie mokrych karm: Gourmet Gold, Gourmet Perle i Gourmet a La Carte.


Gourmet Gold puszki o szerokim wyborze smakowitych posiłków każdego dnia. Karma dla kota o różnych teksturach od puszystego musu, drobnych kawałków mięsa w pasztecie czy wybornych kawałków mięsa w sosie. Szeroki wybór smaków od szlachetnego drobiu czy dziczyzny, po najwyższej jakości ryby.
GOURMET Perle to wyselekcjonowane, drobne kawałki kurczaka lub ryby zamienione w fileciki i delikatnie gotowane w aromatycznym sosie także z dodatkami warzyw.
GOURMET a La Carte idealnie skomponowany posiłek dla kota stanowi unikalną kreację smaków, inspirowaną przez Szefa Kuchni. Delikatne kawałki mięsa lub ryby połączone z wyselekcjonowanymi składnikami, takimi jak warzywa, ryż czy makaron perłowy tworzą soczysty świat smaków.
Mokra karma Purina Gourmet przedstawia gamę smaków oraz faktur, pozwala na karmienie kota na najwyższym poziomie jakości i smakowitości. Mokra karma dla kotów Gourmet dostępna w saszetkach i puszkach o różnych wielkościach.

Więcej
na stronie

Pełnoporcjowa karma Gourmet A la Carte z indykiem, zielonym groszkiem i marchewką dla kotów smakoszy. Mokra karma z kawałeczków mięsnych z dodatkami. Opakowanie 85g.

5,18 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet A la Carte z pstrągiem, marchewką i pomidorem dla kotów smakoszy. Mokra karma z kawałeczków ryby z dodatkami. Opakowanie 85g.

5,18 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet A la Carte z wołowiną, marchewką, pomidorem i cukinią dla kotów smakoszy. Mokra karma z kawałeczków mięsnych z dodatkami. Opakowanie 85g.

5,18 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet A la Carte z łososiem, szpinakiem, cukinią i zieloną fasolą dla kotów smakoszy. Mokra karma z kawałeczków ryby z dodatkami. Opakowanie 85g.

5,18 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet Gold z apetycznymi kawałkami mięsa w sosie. Mokra karma z kurczakiem i wątróbką w puszce, dla kotów dorosłych. Opakowanie 85g.

4,48 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet Gold z apetycznymi kawałkami mięsa i ryb w sosie. Mokra karma z łososiem i kurczakiem w puszce, dla kotów dorosłych. Opakowanie 85g.

4,48 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet Gold Mus dla dorosłych kotów z najwyższej jakości kurczakiem. Delikatny mus z mięsa, przygotowany ze starannością dla wyrafinowanego podniebienia. Mokra karma w formie musu dla kotów dorosłych.

4,48 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet Gold Mus dla dorosłych kotów z najwyższej jakości tuńczykiem. Delikatny mus z rybą, przygotowany ze starannością dla wyrafinowanego podniebienia. Mokra karma w formie musu dla kotów dorosłych. 

4,48 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet Gold Mus dla dorosłych kotów z najwyższej jakości wołowiną. Delikatny mus z mięsa, przygotowany ze starannością dla wyrafinowanego podniebienia. Mokra karma w formie musu dla kotów dorosłych.

4,48 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet Gold w postaci smakowitego pasztetu z królikiem. Mokra karma dla kotów dorosłych o wyjątkowo wybrednym podniebieniu. Opakowanie 85g.

4,48 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet Gold z najwyższej jakości mięsem jagnięcym oraz dodatkiem zielonej fasoli. Mokra karma dla kotów dorosłych o wyjątkowo wybrednym podniebieniu. Opakowanie 85g.

4,48 zł

Pełnoporcjowa karma Gourmet Gold z podwójnym mięsem z kaczki i indyka w smakowitym sosie. Mokra karma dla kotów dorosłych o wyjątkowo wybrednym podniebieniu. Opakowanie 85g.

4,48 zł
Pokaż 1 - 12 z 34 rzeczy

Woof