Lista produktów marki Delimill

Karmy suche dla psów Delimill powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb pokarmowych psów na każdym etapie jego rozwoju, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań zwierzęcia, w odniesieniu do jego wagi, wieku, stylu życia oraz osobniczych preferencji.

Karmy suche dla psów Delimill powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb pokarmowych psów na każdym etapie jego rozwoju, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań zwierzęcia, w odniesieniu do jego wagi, wieku, stylu życia oraz osobniczych preferencji. Receptury tworzone są zgodnie z najbardziej zaawansowaną wiedzą z zakresu weterynarii i zootechniki. Marka Delimill oferuje suche karmy dla psów wszystkich ras, psów ras dużych, karmy dla psów ras średnich oraz ras małych i miniaturowych. Wśród karm dla szczeniąt, psów dorosłych oraz seniorów znajdują się diety Delimill Essentials dla psów aktywnych, psów z problemami trawiennymi, psów z tendencjami do alergii pokarmowych oraz psów wyjątkowo wybrednych. Suche karmy bezzbożowe i bezglutenowe oraz karmy dermato z jagnięciną lub łososiem.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć