Lista produktów producenta Canivera

Z myślą o psach żyjących w mieście lub w szczególny sposób narażonych na zanieczyszczenia środowiska firma Canivera stworzyła linię karm z formułą CITY DOG, dopasowaną do wieku: puppy & junior, adult, senior, wielkości: toy, mini, medium, large oraz do specjalnych potrzeb zwierząt wrażliwych (z łososiem i jagnięciną) oraz dla psów z nadwagą (slim & light).

Z myślą o psach żyjących w mieście lub w szczególny sposób narażonych na zanieczyszczenia środowiska firma Canivera stworzyła linię karm z formułą CITY DOG, dopasowaną do wieku: puppy & junior, adult, senior, wielkości: toy, mini, medium, large oraz do specjalnych potrzeb zwierząt wrażliwych (z łososiem i jagnięciną) oraz dla psów z nadwagą (slim & light). Receptura produktów Canivera oparta jest o składniki, które kompleksowo dbają o organizm zwierzęcia zapewniając mu dobrą kondycję, odporność, prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego, pokarmowego, a także zdrową skórę i sierść. Pokarm wzbogacono o montmorylonit który jest jedną z najbardziej skutecznych i silnych glinek leczniczych wiążących szkodliwe czynniki i toksyny uniemożliwiając ich wchłanianie i wyrządzenie przez nie szkód w organizmie. Kompozycja naturalnych przeciwutleniaczy stanowi kompletną ochronę przed działaniem wolnych rodników pozwalając psom dłużej cieszyć się życiem.

Więcej
na stronie

Canivera Puppy & Junior Toy & Mini Breeds karma bogata w kurczaka z dodatkiem jagnięciny. Przeznaczona dla szczeniąt i młodych psów ras miniaturowych i małych.

71,40 zł

Canivera Adult Chicken & Lamb Toy & Mini Breeds karma z kurczakiem z dodatkiem jagnięciny. Przeznaczona dla psów dorosłych miniaturowych i małych ras.

71,40 zł

Canivera Adult Combat Dog All Breeds High Activity karma bogata w kurczaka. Przeznaczona dla dorosłych psów aktywnych oraz suk szczennych i karmiących.

264,60 zł

Canivera Adult Lamb & Rice Large Breeds karma bogata w jagnięcinę i ryż. Przeznaczona dla psów dorosłych dużych ras. Rekomendowana dla zwierząt wrażliwych.

91,00 zł

Canivera Adult Lamb & Rice Small & Medium Breeds karma bogata w jagnięcinę. Przeznaczona dla psów dorosłych małych i średnich ras.

91,00 zł

Canivera Adult Large Breeds karma bogata w kurczaka przeznaczona dla psów dorosłych dużych ras.

84,00 zł

Canivera Adult Slim & Fit All Breeds dla psów dorosłych wszystkich ras z nadwagą, tendencją do tycia lub wysterylizowanych.

84,00 zł

Canivera Adult Small & Medium Breeds karma bogata w kurczaka. Przeznaczona dla psów dorosłych małych i średnich ras.

84,00 zł

Canivera Mature & Senior All Breeds dla psów dojrzałych i starszych wszystkich ras. Karma bogata w kurczaka.

85,40 zł

Canivera Mature & Senior All Breeds Lamb & Rice dla psów dojrzałych i starszych wszystkich ras. Karma bogata w jagnięcinę i ryż.

91,00 zł

Canivera Puppy & Junior All Breeds Lamb & Rice dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras. Karma bogata w jagnięcinę, przeznaczona dla psów wrażliwych.

96,60 zł

Canivera Puppy & Junior Large Breeds karma bogata w kurczaka. Przeznaczona dla szczeniąt psów dużych ras do 12 miesiąca życia i ras olbrzymich do 24 miesiąca.

91,00 zł
Pokaż 1 - 12 z 13 rzeczy

Woof