Lista produktów producenta Calibra

Calibra jest jedną z najbardziej popularnych karm dla psów i kotów w Czechach. Calibra to linia produktów klasy premium i superpremium w skład, których wchodzą karmy mokre i suche oraz smakołyki dla psów i kotów. Karmy zbilansowane dietetycznie, które zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia alergii pokarmowych i zmniejszają występowanie nietolerancji pokarmowych do minimum. 

Calibra jest jedną z najbardziej popularnych karm dla psów i kotów w Czechach. Calibra to linia produktów klasy premium i superpremium w skład, których wchodzą karmy mokre i suche oraz smakołyki dla psów i kotów. Karmy zbilansowane dietetycznie, które zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia alergii pokarmowych i zmniejszają występowanie nietolerancji pokarmowych do minimum.
Produkowane z naciskiem na wysokiej jakości składniki, które są korzystne dla zdrowia i lekkostrawne oraz zawierają dużo białek zwierzęcych. Wszystkie karmy powstają zgodnie z restrykcyjnymi kryteriami w zgodzie z normami ISO 9001 i procesami produkcji wymienionymi w Analizie Zagrożeń i technologii HACCP. Calibra to także estetyczne i nowoczesne opakowanie, jasny i czytelny skład produktu oraz szeroki wybór gamy smaków i konsystencji.
Linia Premium dla psów to karmy z podziałem dla psów małych i średnich oraz dla dużych ras, z uwzględnieniem wieku i naturalnych predyspozycji zdrowotnych zwierzęcia (karmy Calibra Premium PUPPY & JUNIOR, Premium ADULT, Premium SENIOR & LIGHT oraz Calibra Premium JUNIOR Large, Premium ADULT Large i Premium ENERGY). Karmy dla psów superpremium z podziałem na pożywienie dla psów małych (2-10kg), średnich (10-30kg) oraz dużych (>30kg) z uwzględnieniem wieku psa (dla szczeniąt, dla psów dorosłych, dla psów starszych). Calibra superpremium dla psa uwzględnia także specyficzne potrzeby psów w każdym wieku prezentując karmy hipoalergiczną (Labm&Rice lub Salmon&Potatoes), karmę dla psów otyłych (Light), karmę dla psów aktywnych (Energy), karmę dla psów z tendencją do problemów kostno-stawowych (Mobility).

Więcej
na stronie

Pełnoporcjowa mokra karma Calibra Adult dla kotów dorosłych powyżej pierwszego roku życia. Lekkostrawna i hipoalergiczna karma z jagnięciną i drobiem, nie zawiera soi, konserwantów, sztucznych barwników ani modyfikowanych genetycznie składników. Dostępna w poręcznych saszetkach.

2,25 zł

Pełnoporcjowa mokra karma Calibra Adult dla kotów dorosłych powyżej pierwszego roku życia. Lekkostrawna i hipoalergiczna karma z kaczką i kurczakiem, nie zawiera soi, konserwantów, sztucznych barwników ani modyfikowanych genetycznie składników. Dostępna w poręcznych saszetkach.

2,25 zł

Pełnoporcjowa mokra karma Calibra Adult dla kotów dorosłych powyżej pierwszego roku życia. Lekkostrawna i hipoalergiczna karma z kurczakiem i wołowiną, nie zawiera soi, konserwantów, sztucznych barwników ani modyfikowanych genetycznie składników. Dostępna w poręcznych saszetkach.

2,25 zł

Pełnoporcjowa mokra karma Calibra Adult dla kotów dorosłych powyżej pierwszego roku życia. Lekkostrawna i hipoalergiczna karma z pstrągiem i łososiem, nie zawiera soi, konserwantów, sztucznych barwników ani modyfikowanych genetycznie składników. Dostępna w poręcznych saszetkach.

2,25 zł

Pełnoporcjowa karma Calibra Adult dla dorosłych psów, mięsne kawałki z indyka i kurczaka z makaronem, podane w soczystej i smakowitej w galarecie.

9,81 zł

Pełnoporcjowa karma Calibra Adult dla dorosłych psów, mięsne kawałki z jagnięciny, wołowiny i z kurczaka, podane w soczystej i smakowitej w galarecie.

9,81 zł

Pełnoporcjowa karma Calibra Adult dla dorosłych psów, mięsne kawałki z wołowiny i wątróbki z warzywami, podane w soczystej i smakowitej w galarecie.

9,81 zł

Lekkostrawny przysmak Calibra Joy BEEF STICK dla psów wszystkich ras. Przekąska z wysoką zawartością witamin, minerałów i bardzo istotnych dla zdrowia aminokwasów.

8,51 zł

Pyszny lekkostrawny przysmak dla wszystkich psów w postaci zawijasów z delikatnego mięsa z kurczaka i dorsza. Przekąska z wysoką zawartością witamin, minerałów i bardzo istotnych dla zdrowia aminokwasów.

9,03 zł

Pyszny lekkostrawny przysmak dla wszystkich psów w postaci kanapek z delikatnego mięsa z kurczaka i ryby. Przekąska z wysoką zawartością witamin, minerałów i bardzo istotnych dla zdrowia aminokwasów.

8,51 zł

Pyszny lekkostrawny przysmak dla wszystkich psów w postaci ciętych kawałków z delikatnego mięsa z piersi z kurczaka.

8,81 zł

Pyszny lekkostrawny przysmak dla wszystkich psów w postaci krążków z delikatnego mięsa z kurczaka.

8,51 zł
Pokaż 1 - 12 z 38 rzeczy

Woof