Lista produktów marki BiOMill

Szwajcarskie suche karmy dla psów i kotów marki BiOMill to klasa High Premium. Karma BiOMill nie zawiera w swoim składzie chemicznych konserwantów, syntetycznych polepszaczy smakowych, substancji aromatyzujących i kolorantów. BiOMill posiada dwie linie produktowe Swiss Professional oraz Classic, wśród nich karmy dla psów ras małych i minaturowych, ras średnich oraz ras dużych i olbrzymich. Karmy dla kociąt, kotów domowych, kastrowanych, kotów z nadwagą oraz seniorów.

BiOMill S.A. jest szwajcarską firmą, która aby w pełni zaspokoić potrzeby żywieniowe zwierząt zgodnie z ich naturą, stawia i spełnia najwyższe wymagane standardy jakościowe dla zarządzania, technologii wytwarzania pożywienia i surowców, których używa do produkcji karmy. Kompetencje przedsiębiorstwa w dziedzinie żywienia psów i kotów zostały w pełni potwierdzone przez specjalistów. Nieustanne wysiłki na polach badań i produkcji, zostały sfinalizowane sukcesem. W 1994 roku firma została utytułowana Certyfikatem ISO 9001, potwierdzającym najwyższą jakość systemu zarządzania. W 1997 roku BiOMill S.A. uzyskał akredytację zgodności z Certyfikatem ISO 14001, dzięki systemowi zarządzania odpowiadającemu normom środowiska naturalnego.

Produkty spod znaku BiOMill powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb pokarmowych psa i kota na każdym etapie jego rozwoju, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań zwierzęcia, w odniesieniu do jego wagi, wieku, stylu życia oraz osobniczych preferencji. Receptury tworzone są zgodnie z najbardziej zaawansowaną wiedzą z zakresu weterynarii i zootechniki. Wszystkie rodzaje pożywienia powstają przy udziale najnowszych technologii wytwórczych w oparciu o naturalne składniki odżywcze. Dzięki restrykcyjnemu procesowi produkcji oraz optymalnej kompozycji surowców używanych w tworzeniu diety, karmę BiOMill charakteryzuje najwyższa jakość, jej kompletność i pełne zbilansowanie. Wyborny smak, optymalny poziom strawności, przyswajalności i energetyczności sprawiają, że karma BiOMill polecana jest na całym świecie przez najbardziej wymagające środowiska kynologiczne i felinologiczne.

Bazę dietetyczną pokarmu stanowi najwyższej jakości mięso drobiowe, wołowe, jagnięce, a także ryba. Mięso użyte do produkcji karmy BiOMill, pozyskiwane jest wyłącznie z mięśni poprzecznie prążkowanych, uznawanych w dietetyce za najbardziej odżywczą formę białka, tłuszczu oraz wielu innych, cennych substancji odżywczych. Każda karma sygnowana znakiem BiOMill, wyróżnia się imponującą ilością mięsa zawartego w jej kompozycji składu. W programach żywieniowych dedykowanych dla psów, udział tego najcenniejszego makroelementu sięga poziomu aż 58,9%, a w modelach karm przeznaczonych dla kotów jest on bliski nawet 69,8%.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz