Lista produktów producenta BiOMill

Szwajcarskie suche karmy dla psów i kotów marki BiOMill to klasa High Premium. Karma BiOMill nie zawiera w swoim składzie chemicznych konserwantów, syntetycznych polepszaczy smakowych, substancji aromatyzujących i kolorantów. BiOMill posiada dwie linie produktowe Swiss Professional oraz Classic, wśród nich karmy dla psów ras małych i minaturowych, ras średnich oraz ras dużych i olbrzymich. Karmy dla kociąt, kotów domowych, kastrowanych, kotów z nadwagą oraz seniorów.

BiOMill S.A. jest szwajcarską firmą, która aby w pełni zaspokoić potrzeby żywieniowe zwierząt zgodnie z ich naturą, stawia i spełnia najwyższe wymagane standardy jakościowe dla zarządzania, technologii wytwarzania pożywienia i surowców, których używa do produkcji karmy. Kompetencje przedsiębiorstwa w dziedzinie żywienia psów i kotów zostały w pełni potwierdzone przez specjalistów. Nieustanne wysiłki na polach badań i produkcji, zostały sfinalizowane sukcesem. W 1994 roku firma została utytułowana Certyfikatem ISO 9001, potwierdzającym najwyższą jakość systemu zarządzania. W 1997 roku BiOMill S.A. uzyskał akredytację zgodności z Certyfikatem ISO 14001, dzięki systemowi zarządzania odpowiadającemu normom środowiska naturalnego.


Produkty spod znaku BiOMill powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb pokarmowych psa i kota na każdym etapie jego rozwoju, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań zwierzęcia, w odniesieniu do jego wagi, wieku, stylu życia oraz osobniczych preferencji. Receptury tworzone są zgodnie z najbardziej zaawansowaną wiedzą z zakresu weterynarii i zootechniki. Wszystkie rodzaje pożywienia powstają przy udziale najnowszych technologii wytwórczych w oparciu o naturalne składniki odżywcze. Dzięki restrykcyjnemu procesowi produkcji oraz optymalnej kompozycji surowców używanych w tworzeniu diety, karmę BiOMill charakteryzuje najwyższa jakość, jej kompletność i pełne zbilansowanie. Wyborny smak, optymalny poziom strawności, przyswajalności i energetyczności sprawiają, że karma BiOMill polecana jest na całym świecie przez najbardziej wymagające środowiska kynologiczne i felinologiczne.


Bazę dietetyczną pokarmu stanowi najwyższej jakości mięso drobiowe, wołowe, jagnięce, a także ryba. Mięso użyte do produkcji karmy BiOMill, pozyskiwane jest wyłącznie z mięśni poprzecznie prążkowanych, uznawanych w dietetyce za najbardziej odżywczą formę białka, tłuszczu oraz wielu innych, cennych substancji odżywczych. Każda karma sygnowana znakiem BiOMill, wyróżnia się imponującą ilością mięsa zawartego w jej kompozycji składu. W programach żywieniowych dedykowanych dla psów, udział tego najcenniejszego makroelementu sięga poziomu aż 58,9%, a w modelach karm przeznaczonych dla kotów jest on bliski nawet 69,8%.

Więcej
na stronie

BiOMill Classic Beef to pełnowartościowa karma dla kotów dorosłych wszystkich ras...

209,00 zł

BiOMill Classic Chicken to pełnowartościowa karma dla kotów dorosłych wszystkich ras...

209,00 zł

Pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów dorosłych wszystkich ras.

209,00 zł

Pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów w fazie wzrostu. 

209,00 zł

Pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów- dorosłym wszystkich ras o zmniejszonej aktywności;- psów starszych;- psów z tendencją do nadwagi.

209,00 zł

BiOMill Classic Salmon to pełnowartościowa karma dla kotów dorosłych wszystkich ras. Dzięki zbilansowanej formule składników najwyższej jakości, pożywienie pozwala utrzymać kota w doskonałym zdrowiu i kondycji...

209,00 zł

Pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów wszystkich ras, powyżej ósmego roku życia.

209,00 zł

Pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów- dorosłych o delikatnym przewodzie pokarmowym- psów z problemami trawiennymi lub tendencjami do alergii pokarmowych

209,00 zł

Ciasteczka rybne BiOMill Fish Cubes to wysoce strawna i wysoce przyswajalna przekąska stworzona na bazie ryby, przeznaczona dla psów.

33,00 zł

Pełnoporcjowa i w pełni zbilansowana karma dla psów dorosłych wszystkich ras o dużej aktywności fizycznej, w szczególności dla psów sportowych, myśliwskich, stróżujących i intensywnie pracujących. 

314,00 zł

Promocyjny zestaw BiOMill Swiss Professional All Breed Energy 20kg oraz 2 opakowania ciasteczek Trovet w prezencie.

314,00 zł 364,00 zł

Promocyjny zestaw BiOMill Swiss Professional All Breed Energy 20kg oraz ciasteczka Trovet i pojemnik na karmę w prezencie.

314,00 zł 384,00 zł
Pokaż 1 - 12 z 82 rzeczy

Woof