Lista produktów producenta Arion

ARION to belgijska firma produkująca karmy dla psów i kotów od ekonomicznych, poprzez karmy standardowe i zróżnicowane produkty Premium.

ARION to belgijska firma produkująca karmy dla psów i kotów od ekonomicznych, poprzez karmy standardowe i zróżnicowane produkty Premium. Karma opracowana przy współpracy lekarzy weterynarii z najwyższej jakości składników roślinnych i zwierzęcych spełnia wszelkie oczekiwania najbardziej nawet wymagających zwierząt towarzyszących i ich opiekunów. Asortyment proponowany przez markę Arion to propozycja różnorodna dopasowana do specyficznych wymagań psów i kotów od pierwszych tygodni życia po wiek seniorski. W szerokiej ofercie znajduje się linia karm bezglutenowych, na bazie mięsa jagnięcego i łososia dedykowana psom z alergiami pokarmowymi, a także karmy dla psów aktywnych lub mających tendencję do nadwagi. Podobnie modele karm dla kotów zostały tak zaprojektowane, aby spełnić potrzeby biologiczne zwierząt, zarówno zdrowych, sterylizowanych oraz z problemami zdrowotnymi (urologicznymi, dermatologicznymi). Produkty Arion to zrównoważony i bogaty w składniki odżywcze pokarm dla psów oraz kotów, który utrzyma Twojego pupila w zdrowiu oraz dobrej kondycji.

Więcej
na stronie

Arion Breeder Bravo Croc 24 /10 kompletna karma dla psów. Przeznaczona dla zwierząt o normalnym poziomie aktywności ruchowej.

28,67 zł

Arion Breeder Maintenance Large karma dla psów dorosłych ras dużych pomiędzy 1 a 6 rokiem życia. Przeznaczona dla zwierząt o normalnym poziomie aktywności.

173,88 zł

Arion Breeder Maintence Small karma dla psów dorosłych ras małych.

188,70 zł

Arion Breeder Puppy Sensitive Salmon & Rice to karma dla szczeniąt od 4 tygodnia życia do 12 miesięcy. Polecana także dla zwierząt z tendencją do uczuleń i nietolerancją mięsa drobiowego.

235,87 zł

Arion Friends Junior 30/14 kompletna zbilansowana karma dla szczeniąt i młodych psów (od 4 tygodnia do 1 roku życia).

31,30 zł

Arion Friends Multi-Vital 28/13 pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych o wrażliwym układzie pokarmowym. Wysokoenergetyczny pokarm dla psów aktywnych i pracujących.

31,30 zł

Arion Friends Senior/Light kompletna karma dla psów starszych. Polecana także dla zwierząt o obniżonych potrzebach energetycznych.

30,16 zł

Arion Friends Sensitive Cat z jagnięciną i ryżem kompletna karma dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym.

151,96 zł

Arion Friends Standard Cat to pełnoporcjowa karma dla wszystkich kotów dorosłych. Wolna od sztucznych barwników i substancji smakowych.

31,62 zł

Arion Fun4pets Cat Adult karma dla wszystkich kotów dorosłych. Wolna od sztucznych barwników i substancji smakowych.

157,96 zł

Arion Fun4pet Croc to kompletna karma dla psów dorosłych wszystkich ras. Przeznaczona dla zwierząt o normalnej aktywności fizycznej.

74,84 zł

Arion Fun4pets Lamb & Rice to kompletna karma dla psów dorosłych wszystkich ras. Przeznaczona dla zwierząt z wrażliwym przewodem pokarmowym.

96,39 zł
Pokaż 1 - 12 z 33 rzeczy

Woof