Lista produktów marki Animonda

Karmy mokre i suche marki Animonda serii Brocconis, Carny, Rafine, Integra Protect, Integra Sensitive, GranCarno, VF. Przeznaczone dla kotów i psów, występują w wielu smakach i konsystencjach, w wygodnych do podania saszetkach i puszkach. 

Animonda to marka mokrych i suchych karm dla psów i kotów. Kompletne i zrównoważone pokarmy o najwyższej jakości i sprawdzonych recepturach dopasowanych do potrzeb żywieniowych zwierząt domowych to wysoce cenione zarówno wśród profesjonalnych hodowców, jak i domowych hodowców kotów i psów. Najwyższą jakość pożywienia gwarantuje Animonda petfood gmbh będąca częścią koncernu Heristo AG, jednego z największych niemieckich wytwórców produktów z mięsa, gotowych posiłków jak również artykułów delikatesowych oraz specjałów z ryb przeznaczonych dla ludzi.

Konsultowane weterynaryjnie receptury i składy stanowią wyznacznik jakości karm Animonda. By sprostać wymaganiom smakowym, karmy zostały dostosowane do wieku i ogólnej kondycji oraz stanu zdrowia karmionego zwierzęcia. Animonda nie stosuje w swoich karmach papki MOM, mięsa oddzielanego mechanicznie, czyli wyciskanego z resztek. Wyeliminowano wzmacniacze smakowe i zapachowe oraz zrezygnowano całkowicie ze sztucznych barwników. Wszystkie pokarmy są konserwowane poprzez użycie naturalnych przeciwutleniaczy, tj. naturalnej witaminy E i C. Animonda prezentuje wiele linii produktowych dostosowanych indywidualnie do psa i kota. Linie produktów dla kotów puszki i saszetki Animonda Brocconis, Animonda Carny, saszetki i sucha karma Animonda Rafiné, przysmaki Animonda Milkies, szalki i sucha karma Animonda Vom Feinsten. Linie produktów dla psów puszki Animonda GranCarno, szalki i saszetki Animonda Vom Feinsten, puszki Animonda Brocconis.
Animonda to także specjalna linia pokarmów dietetycznych wspomagających leczenie kotów i psów, karmy lecznicze Integra Protect.

Animonda Animonda Carny Animonda Integra diety  Animonda Milkies przysmaki Animonda Rafine Animonda Gran Carno

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz