Lista produktów producenta 1st Choice

1st Choice Super Premium to zaawansowany program żywieniowy stworzony przez światowej klasy zespół weterynarzy i biologów. To w pełni przyswajalne, naturalne, uzupełnione w witaminy dla wzmocnienia systemu immunologicznego zwierzęcia karmy. Karmy dla szczeniąt, psów dorosłych i seniorów z kurczakiem, jagnięciną lub rybą. Karmy dla kociąt, kotów dorosłych, seniorów także specjalistyczne dla kotów wybrednych, z alergiami czy nadwagą.

Wszystkie karmy 1st Choice
Zawierają wyłącznie najwyższej jakości składniki: białko w karmie pochodzi wyłącznie z wysokiej jakości mięsa od sprawdzonych regionalnych kanadyjskich dostawców, codziennie dostarczane w stanie świeżym do fabryki (nie mrożone). Zawiera naturalnie konserwanty, chelatowe minerały oraz unikalne suplementy.
Najbardziej przyswajalne. Karmy 1st Choice sa w pełni suplementowane i idealnie zbilansowane, zawierają właściwe proporcje białka i tłuszczu wraz z dobraną właściwą ilością witamin i mikroelementów. Nie ma potrzeby stosowania żadnych dodatków, witamin lub innych suplementów.
Wyłącznie naturalnie konserwowane
Smakowite oparte wyłącznie na naturalnych składnikach i dzięki ich naturalnemu zapachowi koty i psy je uwielbiają.
Czyszczą zęby i utrzymają jamę ustna w znakomitej kondycji. Zielona herbata poprawiająca higienę jamy ustnej w preparatach dla ludzi, teraz jest również dostępna w karmie Twojego pupila
Wzmacnia system immunologiczny. Prebiotyki i probiotyki, dodatki witamin C i E wzmacniają układ odpornościowy, ograniczając dzięki temu ryzyko wystąpienia infekcji oraz zaburzeń przewodu pokarmowego
Wspiera delikatne i lśniące futro. Dodatek L-cystyny: ważny aminokwas siarkowy wchodzący w skład włosa , pomaga utrzymać sierść i skórę w idealnym stanie
Są wysoce przyswajalne dzięki użyciu składników najwyższej jakości, zawierają dodatki redukujące nieprzyjemne zapachy odchodów oraz redukują ich ilość.

Więcej
na stronie

Karma sensitive dla psów dorosłych z jagnięciną, rybami i brązowym ryżem. Dla psów od 1 do 7 roku życia. Zawiera najwyższej jakości składniki klasy "HUMAN GRADE", identycznej jak w produktach spożywczych dla ludzi.

23,66 zł

Karma odchudzająca dla psów dorosłych wszystkich ras powyżej 1 roku życia. Kanadyjska karma marki 1st Choice zawiera szereg suplementów gwarantujących zdrowie i dobrą kondycję psa, także ze skłonnością do nadwagi i otyłości.

179,07 zł

Karma dla psów dorosłych ras średnich i dużych z kurczakiem. Dla psów od 14 miesiąca do 6 roku życia. Zawiera najwyższej jakości składniki klasy "HUMAN GRADE", identycznej jak w produktach spożywczych dla ludzi.

321,86 zł

Karma dla psów dorosłych ras miniaturowych i małych. Przygotowana na bazie mięsa z kurczaka. Dla psów od 10 miesiąca do 8 roku życia. Zawiera najwyższej jakości składniki klasy "HUMAN GRADE", identycznej jak w produktach spożywczych dla ludzi.

23,66 zł

Karma dla miniaturowych psów dorosłych z jagnięciną, rybami i brązowym ryżem. Kształt, wielkość oraz twardość dostosowana do struktury szczęk oraz możliwości malutkich psów. Dla psów od 10 miesiąca do 8 roku życia. Zawiera najwyższej jakości składniki klasy "HUMAN GRADE", identycznej jak w produktach spożywczych dla ludzi.

107,67 zł

Karma przeznaczona dla kotów wybrednych lub aktywnych, formuła na bazie mięsa z kurczaka i śledzi. Stworzona, aby aby dostarczyć kotom zdrowej dawki energii oraz utrzymywać ich właściwą sylwetkę.

23,66 zł

1st Choice Hypoallergenic formuła została stworzona aby zapewnić kotom wysoce przyswajalną karmę opartą o proteiny z mięsa kaczki, bez udziału zbóż. Ta unikalna karma będzie odpowiednia dla kotów które cierpią na problemy z alergią lub z delikatnym przewodem pokarmowym (sensitive stomach).

25,05 zł

Karma dla kotów dorosłych mniej aktywnych z tendencją do otyłości lub kotów starszych. Głównym składnikiem karm jest mięso z kurczaka od sprawdzonych, regionalnych, kanadyjskich dostawców, codziennie dostarczane w stanie świeżym do fabryki (nie mrożone). Niska zawartość węglowodanów zapewnia optymalną przyswajalność.

23,66 zł

Karma dla kociąt od 3 tygodnia do 12 miesiąca życia. 1st Choice Super Premium – karma niezwykle wyposażona - głównym składnikiem karmy jest mięso zarówno świeże, jak i suszone - niska zawartość węglowodanów zapewnia optymalną przyswajalność. Stworzona celem zapewnienia bezproblemowego przejścia z diety płynnej na stałą. 

25,05 zł

Karma Hypoallergenic dla psów dorosłych powyżej 1 roku życia. W karmie Hypoallergenic źródłem białka są: świeże mięso z kaczki, dehydratyzowane mięso z kaczki oraz hydrolizat mięsa z ryb. Formuła dla psów z podejrzeniem alergii lub o wrażliwym układzie pokarmowym. Nie zawiera zbóż.

25,05 zł

Karma 1st Choice Indoor Sensitive Skin & Coat Salmon Formula dla zdrowej skóry i sierści kotów niewychodzących z domu, sporządzona z wysokiej jakości mięsa z łososia. Formuła została opracowana w celu poprawy kondycji skóry kotów dzięki czemu sierść kotów długo i krótkowłosych będzie lśniąca i delikatna.

23,66 zł

Karma dla kotów niewychodzących z domu, wzbogacona odpowiednimi suplementami i systemami Urine pH Controll, Hairbal Controll, System kontroli wagi, Dental Care pozwalającymi kotom pozostać w dobrym zdrowiu i kondycji

23,66 zł
Pokaż 1 - 12 z 20 rzeczy

Woof