Lista produktów producenta 1 All Systems

# 1 All Systems to amerykański producent kosmetyków do pielęgnacji sierści psów i kotów, który zyskał opinię światowego lidera w dziedzinie groomingu oraz zaufanie najlepszych hodowli i handlerów. Profesjonalne kosmetyki dla psów i kotów od szamponu, odżywki, sprayów odżywczych, żelów i kremów dostępne są także profesjonalne szczotki i grzebienie dla zwierząt.

# 1 All Systems to amerykański producent kosmetyków do pielęgnacji sierści psów i kotów, który zyskał opinię światowego lidera w dziedzinie groomingu oraz zaufanie najlepszych hodowli i handlerów. W ofercie firmy znajdują się kosmetyki opracowane z wykorzystaniem najnowszych badań, ze składników bezpiecznych dla włosa i skóry, zapewniających wzrost i zdrową kondycję szaty zwierzęcia. W portfolio firmy znajdują się preparaty do stylizacji okrywy włosowej: spraye, żele, kremy, szampony i odżywki, a także szczotki odpowiednie dla indywidualnych potrzeb różnych rodzajów sierści. Kosmetyki # 1 All Systems nie zawierają silikonu, wybielaczy, alkoholi ani żadnych środków chemicznych, które mogłyby szkodliwie wpływać na kondycję włosów i skóry. Wszystkie produkty #1 All Systems ulegają w 100% biodegradacji.

Więcej
na stronie

Spray powiększający objętość okrywy włosowej psów i kotów. Dwukrotnie zwiększa objętość i grubość włosów.

105,49 zł

Delikatna odżywka na bazie ekstraktów roślinnych dla psów i kotów. Koncentrat rozcieńczany 1:40 do 1:70. Do sierści o włosach "watowatych", miękkich i jedwabistych.

63,15 zł

Uniwersalny szampon dla psów do każdego koloru i rodzaju sierści, łagodny dla skóry wrażliwej. Wyraźnie rozświetla okrywę włosową zwierzęcia. Koncentrat minimum 1:5 do 1:12.

73,25 zł

Odżywka intensyfikująca kolor dla psów i kotów, chroni przed płowieniem sierści. Zawiera wyciąg z ziół.

178,73 zł

Szampon oczyszczający dla terierów i innych ras o twardym włosie takich jak szpice, golden retriever, nowofundland, sznaucery. Oraz do stosowania gdy taki typ włosa jest wymagany lub pożądany. Także dla kotów o podobnym typie szaty. Koncentrat 1:10.

64,01 zł

Duża szczotka szpilkowa dla średnich, oraz dużych psów i kotów. Polecana do włosów z podszerstkiem. Rozczesuje drobne zafilcowania.

112,65 zł

Spray ułatwiający rozczesywanie sierści dla psów i kotów. Poprawia objętość i strukturę szaty. Nawilża, wygładza, zabezpiecza włosy przed działaniem szkodliwych czynników.

107,28 zł

Preparat nabłyszczający i ułatwiający układanie włosów dla psów. Zapobiega nadmiernemu zawilgotnieniu szaty i zmniejsza pofalowanie włosów. Pomaga w odbudowie uszkodzonej sierści.

107,28 zł

Zestaw kosmetyków do przeprowadzenia kuracji keratynowej. Zawiera szampon oczyszczający Smoothing Keratin, odżywkę regenerującą Smoothing Serum + Moisturizer, odżywkę nawilżającą w sprayu Hair Apparent.

386,66 zł

Preparat do nawilżania sierści bez spłukiwania. Utrwala strukturę szaty na dłużej, dodaje objętości. Produkt jest integralnym składnikiem kuracji GOT HAIR ACTION.

107,33 zł

Płyn antystatyczny nadający ostatni szlif przed wejściem na ring. Nawilża, wzmacnia naturalny kolor sierści i nadaje jej odpowiednią strukturę.

84,00 zł

Mała szczotka szpilkowa dla małych i miniaturowych psów i kotów. Polecana do włosów z podszerstkiem. Rozczesuje drobne zafilcowania.

85,93 zł
Pokaż 1 - 12 z 34 rzeczy

Woof