Zabezpieczenia  

Zabezpieczenia dla psów to gama akcesoriów do bezpiecznego transportu zwierząt w tym maty samochodowe dla psa, pasy i szelki dla psa do samochodu, a także podkłady dla szczeniąt zabezpieczające podłogę przed nieszczęśliwym wypadkiem. W zabezpieczeniach dla psów znajdują się także odblaskowe nakładki na smycze oraz majtki ochronne dla suczek w cz...

Zabezpieczenia dla psów to gama akcesoriów do bezpiecznego transportu zwierząt w tym maty samochodowe dla psa, pasy i szelki dla psa do samochodu, a także podkłady dla szczeniąt zabezpieczające podłogę przed nieszczęśliwym wypadkiem. W zabezpieczeniach dla psów znajdują się także odblaskowe nakładki na smycze oraz majtki ochronne dla suczek w czasie cieczki. Produkty marek takich jak Ani Play, Trixi czy Beaphar zwiększą bezpieczeństwo psa i pozwolą w spokoju skupić się na innych aspektach wychowania naszych czworonogów.

Więcej
na stronie

Mata samochodowa Standard firmy Ami Play do przewożenia psów. Umożliwia utrzymanie czystości wewnątrz samochodu. Mata o standardowych wymiarach 150cm x 150cm. Wykonana z włókniny SPUN - BONDED o gramaturze 150 g/m2.

56,27 zł

Mata samochodowa Standard firmy Ami Play do przewożenia psów. Umożliwia utrzymanie czystości wewnątrz samochodu. Mata o standardowych wymiarach 150cm x 150cm. Wykonana z mocnego materiału poliesteru powlekanego PCV 300/300 o gramaturze 300 g/m2. 

56,27 zł

Smycz asekuracyjna dla psów firmy Ami Play z wpinką bezpieczeństwa to produkt ułatwiający przewożenie psów. Smycz wykonana z bardzo wytrzymałej taśmy polipropylenowej, dostępna w dwóch rozmiarach (M, XL). Posiada możliwość regulacji długości od 35cm do 65cm, w zależności od wybranego modelu. Dla psów ras małych i średnich.

15,00 zł

Maty do nauki czystości Beaphar Puppy Pads dla szczeniąt i młodych psów. Absorbują wilgoć, zawierają środek neutralizujący nieprzyjemny zapach. Wymiary 60x60 cm.

14,12 zł

Naszywki świecące Trixie mocowane na rzep idealnie pasują do szelek Julius-K9®. Zapewniają około 100 godzin świecenia w trybie migającym i około 50 godzin w trybie ciągłym. Dostępne w dwóch rozmiarach.

41,50 zł

Majtki ochronne Trixie uszyte z oddychającego materiału siateczkowego zawierają 3 wkładki wymienne. Dostępne w czterech rozmiarach.

19,44 zł

Majtki ochronne Trixie są idealnie dopasowane dzięki elastycznemu, regulowanemu pasowi. Zawierają 3 wkładki wymienne. Dostępne w sześciu rozmiarach.

17,15 zł

Majtki na cieczkę firmy Ami Play, ułatwiają właścicielowi utrzymanie higieny suki w okresie cieczki. Materiał, z którego produkowany jest wyrób konsultowany był przez lekarzy weterynarii oraz hodowców różnych ras psów. W zestawie zamieszczanych jest dodatkowo 5 sztuk wkładek higienicznych.

15,93 zł

Szelki samochodowe Trixie Dog Protect zapewnią psu komfortową i bezpieczną podróż samochodem. Mogą być zastosowane uniwersalnie do każdego modelu auta. Są wyjątkowo komfortowe i mocne. Dostępne w czterech rozmiarach.

81,49 zł

Wkładki do majtek ochronnych Trixie pasują do wszystkich rodzajów majtek Trixie. Dostępne są w wielu rozmiarach pakowanych po 10 sztuk.

3,65 zł

Kuweta dla szczeniąt Trixie zapewni szybki i skuteczny domowy trening utrzymania czystości szczeniąt. Zapewni stabilną pozycję pieluszki nawet w razie przemoczenia. Dostępna w dwóch rozmiarach.

37,75 zł

Podkład higieniczny Trixie jest przeznaczony dla szczeniąt, które uczą się czystości i dyscypliny. Długie, celulozowe włókna znakomicie absorbują wilgoć, a podstawa z folii zabezpieczy matę przed przeciekaniem. Dostępne w różnych rozmiarach.

5,63 zł
Pokaż 1 - 12 z 15 rzeczy

Woof