Legowiska 

Legowiska dla psów, maty dla psów i koce dla psów to synonim wygody i komfortu dla naszych psów, ale także element zdrowotny i behawioralny. Przyzwyczajenie do miejsca oraz wyznaczenie własnej przestrzeni jest dla czworonoga równie ważne co komfortowy odpoczynek po zabawach i spacerach. Dostępne w różnych kształtach owalne legowiska, prostokątne...

Legowiska dla psów, maty dla psów i koce dla psów to synonim wygody i komfortu dla naszych psów, ale także element zdrowotny i behawioralny. Przyzwyczajenie do miejsca oraz wyznaczenie własnej przestrzeni jest dla czworonoga równie ważne co komfortowy odpoczynek po zabawach i spacerach. Dostępne w różnych kształtach owalne legowiska, prostokątne, zamykane oraz z różnych materiałów zapewnią psu własny kąt i wygodę. Maty chłodzące oraz maty grzewcze dla psów, ciepłe koce dodatkowo chroniące meble przed zbytnim wybrudzeniem lub czyszczeniem sierści. Legowiska wiklinowe oraz plastikowe legowiska dla szczeniąt łatwe w czyszczeniu. Zamknięte legowiska dla mniejszych psów, a także ortopedyczne legowiska Vital Bed dla psów wymagających większego dbania o kręgosłup. Legowiska dla psów marek Ami Play, Trixie, Chaba.

Więcej
na stronie

Legowisko Owalne z gąbki Exclusive firmy Ami Play, posiada miękkie i wygodne wnętrze oraz stanowi bardzo dobrą izolację chroniąc zwierzę przed zimną podłogą. Dostępne różne rozmiary (XS-XXL) i kolory: żółty, różowy, beżowy, niebieski, zielony.

40,33 zł

Legowisko Owalne z gąbki Crazy firmy Ami Play, posiada miękkie i wygodne wnętrze oraz stanowi bardzo dobrą izolację chroniąc zwierzę przed zimną podłogą. Dostępne różne rozmiary (XS-XXL) i kolory: czerwony, różowy, brązowy, pomarańczowy, lampart.

42,21 zł

Legowisko Owalne z poduchą Exclusive firmy Ami Play, posiada miękkie i wygodne wnętrze oraz stanowi bardzo dobrą izolację chroniąc zwierzę przed zimną podłogą. Posiada dodatkową poduszkę wypełnioną antyalergicznym puchem. Dostępne różne rozmiary (XS-XXL) i kolory: żółty, różowy, beżowy, niebieski, zielony.

42,21 zł

Legowisko Owalne z poduchą Crazy firmy Ami Play, posiada miękkie i wygodne wnętrze oraz stanowi bardzo dobrą izolację chroniąc zwierzę przed zimną podłogą. Posiada dodatkową poduszkę wypełnioną antyalergicznym puchem. Dostępne różne rozmiary (XS-XXL) i kolory: czerwony, różowy, brązowy, pomarańczowy, lampart.

44,07 zł

Legowisko Prostokątne z poduchą Exclusive firmy Ami Play, składa się z dwóch części – legowiska zasadniczego i poduchy. Obie części wypełnione są antyalergicznym puchem, zachowującym sprężystość i miękkość nawet po wielokrotnym praniu.

60,96 zł

Legowisko Prostokątne z poduchą Crazy firmy Ami Play, składa się z dwóch części – legowiska zasadniczego i poduchy. Obie części wypełnione są antyalergicznym puchem, zachowującym sprężystość i miękkość nawet po wielokrotnym praniu.

65,64 zł

Legowisko dla psa Trixie Jimmy wykonane z miękkich i wytrzymałych materiałów posiada zdejmowaną poduszkę i obicie oraz antypoślizgową podstawę. Dostępne dwa rozmiary w kolorach: łososiowy i turkusowy/szary.

153,86 zł

Legowisko samochodowe dla psa Trixie Friends on Tour wykonane z nylonu oraz imitacji wełny owczej ochroni bagażnik przed brudem i sierścią. Wyjątkowo komfortowe dzięki miękkiej i ciepłej wyściółce. Dostępne w jednym rozmiarze.

223,46 zł

Kosz wiklinowy dla psa Trixie to trwałe i lekkie posłanie wykonane z naturalnego materiału. Wiklina świetnie izoluje spód kosza, co zapobiega wychłodzeniu psa. Legowisko jest dostępne w wielu rozmiarach.

46,67 zł

Wygodna poduszka Trixie Samoa Sky posiada wypełnienie z pianki o grubości aż 4 cm i grube obrzeże. Legowisko nadaje się do użytku w domu i na zewnątrz. Dostępne w wielu rozmiarach i kolorach.

196,69 zł

Komfortowe legowisko Trixie Samoa Sky jest bardzo stabilne i komfortowe. Posiada antypoślizgową poduszkę, która jest mocno przytwierdzona do posłania. Legowisko jest dostępne w wielu rozmiarach i kolorach.

233,88 zł

Wygodne legowisko dla kota Trixie jest wykonane z prawdziwej owczej skóry, która została wypełniona specjalną pianką. Poduszka jest wyjątkowo miękka i przytulna – posiada właściwości antybakteryjne i samooczyszczające.

136,54 zł
Pokaż 1 - 12 z 63 rzeczy

Woof