Karma dla psów z nadwagą 

Nadwaga u psa może pojawić się z wielu różnych przyczyn. Genetyczne skłonności do tycia, towarzysząca tendencja do nadwagi, przeciętna aktywność zwierzęcia lub ruchowość ograniczona niemal do minimum to tylko część z przyczyn nadwagi i otyłości u psów dorosłych wszystkich ras. Karma dla psów z nadwagą powinna być pokarmem kompletnym, zbilansowan...

Nadwaga u psa może pojawić się z wielu różnych przyczyn. Genetyczne skłonności do tycia, towarzysząca tendencja do nadwagi, przeciętna aktywność zwierzęcia lub ruchowość ograniczona niemal do minimum to tylko część z przyczyn nadwagi i otyłości u psów dorosłych wszystkich ras. Karma dla psów z nadwagą powinna być pokarmem kompletnym, zbilansowanym i pełnowartościowym będącym absolutną odpowiedzią na wszystkie specyficzne potrzeby psa borykającego się z problemami nadmiernie wysokiej wagi. Odpowiednio wysoki poziom protein niezbędnych do ogólnego wzmocnienia organizmu i stymulacji systemu immunologicznego oraz niski poziom kaloryczności dzięki obniżonemu poziomowi tłuszczu w karmie to formuła weight control - stosowana w wybranych karmach premium i superpremium, zapewnia nie tylko osiągnięcie idealnej i pożądanej wagi psa, ale także jej utrzymanie na odpowiednim poziomie. Karma dla psów z nadwagą powinna także zawierać zwiększoną ilość włókna pokarmowego, które wspomaga procesy trawienne i eliminuje uczucie głodu oraz L-karnitynę, która pozwala na zwiększenie tempa spalania kalorii, a tym samym na szybsze osiągniecie przez zwierzę idealnej wagi ciała. Biorąc pod uwagę rasę oraz indywidualne predyspozycje zwierzęcia istotne przy wyborze karmy staje się wielkość i kształt oraz struktura i poziom twardości krokietów, szukajmy takich, które są zgodne z uwarunkowaniami anatomicznymi i fizjologicznymi delikatnego przewodu pokarmowego psa obciążonego nadwagą.

Więcej
na stronie

Pełnowartościowa, karma przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras, psów z nadwagą, z tendencjami do nadwagi, psów o przeciętnej aktywności lub do minimum ograniczonej ruchliwości.

249,00 zł

Promocyjny zestaw BiOMill Swiss Professional All Breed Light 12kg oraz ciasteczka Trovet i pojemnik na karmę w prezencie.

319,00 zł

Kompletna i w pełni zbilansowana karma dla starszych psów TAM CAN HQ Senior / Light. Dedykowana psom w wieku powyżej 7 roku życia. Jako pożywienie pełnoporcjowe, dieta w sposób absolutny zaspokaja zapotrzebowanie psa seniora na wszystkie wymagane przez niego składniki odżywcze oraz suplementy, optymalizujące funkcjonowanie poszczególnych układów jego...

96,00 zł

Kompletna karma dla psów dorosłych z nadwagą, dla psów z tendencjami do nadwagi, dla psów o przeciętnej aktywności lub do minimum ograniczonej ruchliwości.

86,00 zł

Karma klasy super premium Kennels’ Favourite 21% Expanded dla dorosłych psów wszystkich ras z nadwagą oraz psów mało aktywnych. Pokarm  o niskiej zawartości białka i tłuszczu. 

209,00 zł

Promocyjny zestaw BiOMill Swiss Professional All Breed Light 12kg oraz 2 opakowania ciasteczek Trovet w prezencie.

249,00 zł 299,00 zł

Kompletna, w pełni zbilansowana i w pełni zrównoważona karma dla psów dorosłych z nadwagą, dla psów z tendencjami do nadwagi, dla psów o przeciętnej aktywności lub do minimum ograniczonej ruchliwości.

159,00 zł

Karma klasy super premium Kennels’ Favourite 21% Expanded dla dorosłych psów wszystkich ras z nadwagą oraz psów mało aktywnych. Pokarm  o niskiej zawartości białka i tłuszczu. PROMOCJA Teraz karmę Kennels’ Favourite 21% Expanded 12,5kg możesz zakupić w promocji z wybranymi ciastkami Yam-Yam TUTTY–FRUTTY w prezencie!

169,00 zł 180,60 zł

Karma klasy super premium Kennels’ Favourite 21% Expanded dla dorosłych psów wszystkich ras z nadwagą oraz psów mało aktywnych. Pokarm  o niskiej zawartości białka i tłuszczu. PROMOCJA Teraz karmę Kennels’ Favourite 21% Expanded 12,5kg możesz zakupić w promocji z ciastkami Yam-Yam PARTY MIX w prezencie!

169,00 zł 180,60 zł

Karma klasy super premium Kennels’ Favourite 21% Expanded dla dorosłych psów wszystkich ras z nadwagą oraz psów mało aktywnych. Pokarm  o niskiej zawartości białka i tłuszczu. PROMOCJA Teraz karmę Kennels’ Favourite 21% Expanded 12,5kg możesz zakupić w promocji z ciastkami Yam-Yam PETITE TRAINER w prezencie!

169,00 zł 180,60 zł

Karma klasy super premium Kennels’ Favourite 21% Expanded dla dorosłych psów wszystkich ras z nadwagą oraz psów mało aktywnych. Pokarm  o niskiej zawartości białka i tłuszczu. PROMOCJA Teraz karmę Kennels’ Favourite 21% Expanded 20kg możesz zakupić w promocji z ciastkami Yam-Yam PARTY MIX w prezencie!

209,00 zł 220,60 zł

Karma klasy super premium Kennels’ Favourite 21% Expanded dla dorosłych psów wszystkich ras z nadwagą oraz psów mało aktywnych. Pokarm  o niskiej zawartości białka i tłuszczu. PROMOCJA Teraz karmę Kennels’ Favourite 21% Expanded 20kg możesz zakupić w promocji z ciastkami Yam-Yam TUTTY–FRUTTY  w prezencie!

209,00 zł 220,60 zł
Pokaż 1 - 12 z 14 rzeczy

Woof