Inne 

Pozostałe produkty dla gryzoni i małych zwierząt. Wszystkie niezbędne dodatki dla hodowców profesjonalnych oraz dla osób dopiero rozpoczynających hodowanie gryzoni. Zoo8 internetowy sklep zoologiczny posiada w ofercie liczne produkty dla gryzoni wszelkich gatunków. Asortyment, aktualizowany i uzupełniany na bieżąco pozwala zaspokoić potrzeby poc...

Pozostałe produkty dla gryzoni i małych zwierząt. Wszystkie niezbędne dodatki dla hodowców profesjonalnych oraz dla osób dopiero rozpoczynających hodowanie gryzoni. Zoo8 internetowy sklep zoologiczny posiada w ofercie liczne produkty dla gryzoni wszelkich gatunków. Asortyment, aktualizowany i uzupełniany na bieżąco pozwala zaspokoić potrzeby początkującego hodowcy oraz zaawansowanego pasjonata.

Więcej
na stronie

Beaphar zestaw do karmienia noworodków dla szczeniąt, kociąt, a także młodych królików, chomików i świnek morskich i jeży. Umożliwia karmienie, w przypadku braku możliwości naturalnego żywienia.

14,12 zł

Preparat Beaphar do pielęgnacji okolic oczu i uszu dla psów, kotów oraz innych zwierząt futerkowych.

19,42 zł

Atomizer Beaphar Odour Eliminator do eliminacji zapachów zwierzęcych. Neutralizator skutecznie wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej flory bakteryjnej i mikroorganizmów.

37,07 zł

Spray Beaphar PET DEODORISER do maskowania nieprzyjemnych zapachów ze skóry psa, fretki czy szczura.

21,18 zł

Balsam do pielęgnacji uszkodzonej skóry Beaphar PFLEGE & WUNDBALSAM dla zwierząt.

21,18 zł

Wskaźnik treningowy z klikerem Trixie jest przeznaczony do tresury psów, kotów, królików i ptaków metodami pozytywnymi. Zestaw zawiera książeczkę z podpowiedziami dla optymalnego treningu.

21,35 zł

Kliker Trixie Dog Activity to nieodzowna pomoc przy pozytywnej tresurze zwierząt. Zapewnia efektywny trening dzięki specjalnemu sygnałowi dźwiękowemu.

12,54 zł

Ergonomiczny kliker Trixie Dog Activity wytwarzający stały dźwięk, który sprawdzi się w efektywnym treningu psów, kotów, królików i ptaków.

16,12 zł

Specjalny dysk dźwiękowy Trixie nadaje się do treningu dzięki specjalnemu sygnałowi dźwiękowemu. Posiada 5 metalowych dysków na sznurku.

9,82 zł

Basic kliker Trixie z regulowaną wysokością dźwięku klikera wytwarza efektywny, stały dźwięk. Jest dostosowany do treningu z psami, kotami, królikami i ptakami. Dostępny w jednym rozmiarze.

5,98 zł

Soft kliker Trixie jest polecany dla szczeniąt i wrażliwych zwierząt. Emituje delikatny dźwięk, który jest pomocny przy pozytywnym treningu psów, kotów, ptaków i królików.

11,43 zł

Miękka szczotka drewniana Trixie służy do delikatnej pielęgnacji zewnętrznej i wewnętrznej warstwy futra psa, kota lub królika.

10,25 zł
Pokaż 1 - 12 z 77 rzeczy

Woof