Budy 

Buda dla psa zrealizuje podstawową potrzebę posiadania własnej przestrzeni, miejsca bezpiecznego, stworzonego do odpoczynku i snu oraz schronienia w przypadku stresu czy niebezpieczeństwa. Jaka powinna być buda dla psa, aby sprostać tym wymaganiom? Buda wygodna, to dostosowana do wielkości psa przestrzeń. Budy do domów charakteryzują się miękkim...

Buda dla psa zrealizuje podstawową potrzebę posiadania własnej przestrzeni, miejsca bezpiecznego, stworzonego do odpoczynku i snu oraz schronienia w przypadku stresu czy niebezpieczeństwa. Jaka powinna być buda dla psa, aby sprostać tym wymaganiom? Buda wygodna, to dostosowana do wielkości psa przestrzeń. Budy do domów charakteryzują się miękkim wykończeniem, bliżej im jest do zamykanego legowiska niż tradycyjnych drewnianych bud. Buda dla psa na zewnątrz powinna charakteryzować się trwałym i solidnym wykończeniem, wygodnym wejściem, a w czasie zimy odpowiednim ociepleniem. Do akcesoriów do budy hodowcy mogą dobrać dodatkowe drzwi, które zabezpieczą wnętrze przed wiatrem i śniegiem. Wygodnym rozwiązaniem są także budy przenośne, składane i rozkładane pomieszczenia, z wygodnym wejściem i stabilną konstrukcją. Budy dla psa marki Ami Play, Trixie.

Więcej
na stronie

Buda Owalna z poduchą Exclusive firmy Ami Play, składa się z dwóch części – budy zasadniczej wykonanej z gąbki obszytej materiałem i poduszki wypełnionej sztucznym, antyalergicznym puchem, zachowującym sprężystość i miękkość nawet po wielokrotnym praniu. 

75,03 zł

Buda Owalna z poduchą Crazy firmy Ami Play, składa się z dwóch części – budy zasadniczej wykonanej z gąbki obszytej materiałem i poduszki wypełnionej sztucznym, antyalergicznym puchem, zachowującym sprężystość i miękkość nawet po wielokrotnym praniu.

84,46 zł

Domek prostokątny Exclusive firmy Ami Play, składa się z dwóch części – domku zasadniczego oraz wyjmowanego dna. Całość produktu wykonana jest z wysokogatunkowej sprężystej gąbki i doskonałej jakościowo tkaniny. 

84,41 zł

Domek prostokątny Crazy firmy Ami Play, składa się z dwóch części – domku zasadniczego oraz wyjmowanego dna. Całość produktu wykonana jest z wysokogatunkowej sprężystej gąbki i doskonałej jakościowo tkaniny.

93,78 zł

Mocny i lekki łańcuch do budy dla psa Trixie. Dostępny w jednym rozmiarze.

28,60 zł

Nowoczesna linka z amortyzatorem Trixie uchroni psa przed urazami kręgosłupa, spowodowanymi nagłymi szarpnięciami. Świetnie sprawdzi się przy budzie. Linka jest dostępna w dwóch długościach.

27,14 zł

Wyjątkowo mocna i praktyczna linka teleskopowa z amortyzatorem Trixie jest bardzo łatwa do przymocowania do drzewa lub ściany. Posiada blokadę na 3 metry. Dostępna w jednej długości.

64,06 zł

Spiralna linka stalowa Trixie zapobiega zaplątywaniu się psa i sprawia, że nie trzeba jej zwijać po użyciu. Dostępna w długości 5 metrów.

37,13 zł

Drewniana buda dla psa z otwieranymi klapami dachowymi i regulowaną wysokością nóżek.

826,41 zł

Drewniana klasyczna buda dla psa Trixie Country, wykonana z lakierowanego drewna sosnowego.

540,71 zł

Klasyczna drewniana buda dla psa z regulowanymi nóżkami. Wykonana z lakierowanego drewna sosnowego.

398,14 zł

Drewniana buda dla psa Trixie Classic z płaskim, otwieranym na zawiasach dachem. Przeznaczona dla ras średnich i dużych.

413,16 zł
Pokaż 1 - 12 z 17 rzeczy

Woof