Dolina Noteci Premium żołądki z kurczaka z wątróbką cielęcą 185 g
5,99 zł
za 185 g · 32,38 zł/kg
100 g
5,99 zł
59,90 zł/kg
185 g
5,99 zł
32,38 zł/kg
za 185 g · 32,38 zł kg
100 g
5,99 zł
59,90 zł/kg
185 g
5,99 zł
32,38 zł/kg