-0,90 zł Kennels’ Favourite Puppy Karma dla psów 4,40 zł -0,90 zł 3,50 zł 8,75 zł/kg 8,75 zł kg Do koszyka
Obecnie brak na stanie PRO - VET Renal / Oxalate Mokra karma Karma dla psów 13,00 zł 32,91 zł/kg 32,91 zł kg Do koszyka
Iso-dog SENIOR Crackers All Breeds 3 kg PSY 139,00 zł za 3 kg · 46,33 zł/kg 3 kg 139,00 zł 46,33 zł/kg 12 kg 341,10 zł 28,43 zł/kg za 3 kg · 46,33 zł kg 3 kg 139,00 zł 46,33 zł/kg 12 kg 341,10 zł 28,43 zł/kg Do koszyka
Iso-dog GRAIN FREE Rabbit & Potato All Breeds 3 kg PSY 169,00 zł za 3 kg · 56,33 zł/kg 3 kg 169,00 zł 56,33 zł/kg 12 kg 359,10 zł 29,93 zł/kg za 3 kg · 56,33 zł kg 3 kg 169,00 zł 56,33 zł/kg 12 kg 359,10 zł 29,93 zł/kg Do koszyka
Iso-dog GRAIN FREE Pork & Peas All Breeds 3 kg Karma dla psów małych ras 169,00 zł za 3 kg · 56,33 zł/kg 3 kg 169,00 zł 56,33 zł/kg 12 kg 349,20 zł 29,10 zł/kg 2 x 12kg 680,40 zł 28,35 zł/kg za 3 kg · 56,33 zł kg 3 kg 169,00 zł 56,33 zł/kg 12 kg 349,20 zł 29,10 zł/kg 2 x 12kg 680,40 zł 28,35 zł/kg Do koszyka
Iso-dog SENSITIVE Lamb & Rice All Breeds 3 kg Karma dla psa z problemami trawiennymi 169,00 zł za 3 kg · 56,33 zł/kg 3 kg 169,00 zł 56,33 zł/kg 12 kg 349,20 zł 29,10 zł/kg 2 x 12kg 680,40 zł 28,35 zł/kg za 3 kg · 56,33 zł kg 3 kg 169,00 zł 56,33 zł/kg 12 kg 349,20 zł 29,10 zł/kg 2 x 12kg 680,40 zł 28,35 zł/kg Do koszyka
Obecnie brak na stanie Iso-dog ADULT Dinner All Breeds 3 kg PSY 149,00 zł za 3 kg · 49,67 zł/kg 3 kg 149,00 zł 49,67 zł/kg 12 kg 359,00 zł 29,92 zł/kg za 3 kg · 49,67 zł kg 3 kg 149,00 zł 49,67 zł/kg 12 kg 359,00 zł 29,92 zł/kg Do koszyka
Iso-dog ADULT Delicatess All Breeds 3 kg Karma dla psów dużych ras 149,00 zł 49,67 zł/kg 49,67 zł kg Do koszyka
-10% Iso-dog ADULT Crackers Large & Giant 12 kg PSY 339,00 zł -10% 305,10 zł 25,42 zł/kg 25,42 zł kg Do koszyka
Iso-dog ADULT Crackers Small & Medium 3 kg PSY 139,00 zł za 3 kg · 46,33 zł/kg 3 kg 139,00 zł 46,33 zł/kg 12 kg 332,10 zł 27,68 zł/kg za 3 kg · 46,33 zł kg 3 kg 139,00 zł 46,33 zł/kg 12 kg 332,10 zł 27,68 zł/kg Do koszyka
-10% Iso-dog JUNIOR Crackers Large & Giant 12 kg Karma dla psów dużych ras 359,00 zł -10% 323,10 zł 26,92 zł/kg 26,92 zł kg Do koszyka
Iso-dog JUNIOR Crackers Small & Medium 3 kg PSY 149,00 zł za 3 kg · 49,67 zł/kg 3 kg 149,00 zł 49,67 zł/kg 12 kg 350,10 zł 29,18 zł/kg za 3 kg · 49,67 zł kg 3 kg 149,00 zł 49,67 zł/kg 12 kg 350,10 zł 29,18 zł/kg Do koszyka
Picart Select ADULT MINI LIGHT Chicken and Rice 3 kg Karma dla psów małych ras 149,00 zł za 3 kg · 49,67 zł/kg 800 g 81,00 zł 101,25 zł/kg 3 kg 149,00 zł 49,67 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg za 3 kg · 49,67 zł kg 800 g 81,00 zł 101,25 zł/kg 3 kg 149,00 zł 49,67 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg Do koszyka
Picart Select ADULT MINI SENSITIVE with Extra Salmon and Rice 3 kg Karma dla psów 159,00 zł za 3 kg · 53,00 zł/kg 800 g 89,00 zł 111,25 zł/kg 3 kg 159,00 zł 53,00 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg za 3 kg · 53,00 zł kg 800 g 89,00 zł 111,25 zł/kg 3 kg 159,00 zł 53,00 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg Do koszyka
-10% Picart Select ADULT MINI SENSITIVE Lamb and Rice 8 kg Kategorie 369,00 zł -10% 332,10 zł za 8 kg · 41,51 zł/kg 800 g 89,00 zł 111,25 zł/kg 3 kg 159,00 zł 53,00 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg za 8 kg · 41,51 zł kg 800 g 89,00 zł 111,25 zł/kg 3 kg 159,00 zł 53,00 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg Do koszyka
Picart Select ADULT MINI Chicken and Rice 3 kg Karma dla psów małych ras 156,00 zł za 3 kg · 52,00 zł/kg 800 g 86,00 zł 107,50 zł/kg 3 kg 156,00 zł 52,00 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg za 3 kg · 52,00 zł kg 800 g 86,00 zł 107,50 zł/kg 3 kg 156,00 zł 52,00 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg Do koszyka
PICART SELECT MINI PUPPY Chicken & Rice 3 kg Karma dla psów 149,00 zł za 3 kg · 49,67 zł/kg 800 g 81,00 zł 101,25 zł/kg 3 kg 149,00 zł 49,67 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg za 3 kg · 49,67 zł kg 800 g 81,00 zł 101,25 zł/kg 3 kg 149,00 zł 49,67 zł/kg 8 kg 332,10 zł 41,51 zł/kg Do koszyka
PRO-VET INTESTINAL 15 kg Karmy suche 350,00 zł za 15 kg · 23,33 zł/kg 2,5 kg 76,00 zł 30,40 zł/kg 5 kg 139,00 zł 27,80 zł/kg 7,5 kg 215,00 zł 28,67 zł/kg 10 kg 244,00 zł 24,40 zł/kg 15 kg 350,00 zł 23,33 zł/kg 30 kg 499,00 zł 16,63 zł/kg za 15 kg · 23,33 zł kg 2,5 kg 76,00 zł 30,40 zł/kg 5 kg 139,00 zł 27,80 zł/kg 7,5 kg 215,00 zł 28,67 zł/kg 10 kg 244,00 zł 24,40 zł/kg 15 kg 350,00 zł 23,33 zł/kg 30 kg 499,00 zł 16,63 zł/kg Do koszyka
PRO-VET HEPATIC 12,5 kg PSY 251,00 zł za 12,5 kg · 20,08 zł/kg 2,5 kg 69,00 zł 27,60 zł/kg 5 kg 129,00 zł 25,80 zł/kg 7,5 kg 206,00 zł 27,47 zł/kg 12,5 kg 251,00 zł 20,08 zł/kg 25 kg 399,00 zł 15,96 zł/kg 30 kg 440,00 zł 14,67 zł/kg za 12,5 kg · 20,08 zł kg 2,5 kg 69,00 zł 27,60 zł/kg 5 kg 129,00 zł 25,80 zł/kg 7,5 kg 206,00 zł 27,47 zł/kg 12,5 kg 251,00 zł 20,08 zł/kg 25 kg 399,00 zł 15,96 zł/kg 30 kg 440,00 zł 14,67 zł/kg Do koszyka
PRO-VET RENAL OXALATE 12,5 kg Karma dla psa z niewydolnością nerek 224,00 zł za 12,5 kg · 17,92 zł/kg 2,5 kg 69,00 zł 27,60 zł/kg 5 kg 129,00 zł 25,80 zł/kg 7,5 kg 149,00 zł 19,87 zł/kg 12,5 kg 224,00 zł 17,92 zł/kg 25 kg 379,00 zł 15,16 zł/kg 30 kg 399,00 zł 13,30 zł/kg za 12,5 kg · 17,92 zł kg 2,5 kg 69,00 zł 27,60 zł/kg 5 kg 129,00 zł 25,80 zł/kg 7,5 kg 149,00 zł 19,87 zł/kg 12,5 kg 224,00 zł 17,92 zł/kg 25 kg 379,00 zł 15,16 zł/kg 30 kg 399,00 zł 13,30 zł/kg Do koszyka
PRO-VET STRUVITE 12,5 kg PSY 224,00 zł za 12,5 kg · 17,92 zł/kg 2,5 kg 69,00 zł 27,60 zł/kg 5 kg 129,00 zł 25,80 zł/kg 7,5 kg 149,00 zł 19,87 zł/kg 12,5 kg 224,00 zł 17,92 zł/kg 25 kg 379,00 zł 15,16 zł/kg 30 kg 399,00 zł 13,30 zł/kg za 12,5 kg · 17,92 zł kg 2,5 kg 69,00 zł 27,60 zł/kg 5 kg 129,00 zł 25,80 zł/kg 7,5 kg 149,00 zł 19,87 zł/kg 12,5 kg 224,00 zł 17,92 zł/kg 25 kg 379,00 zł 15,16 zł/kg 30 kg 399,00 zł 13,30 zł/kg Do koszyka
-10% Picart Select Adult Grain Free Salmon Menu 10 kg Karmy suche 339,00 zł -10% 305,10 zł za 10 kg · 29,61 zł/kg 2 kg 129,00 zł 64,50 zł/kg 10 kg 305,10 zł 30,51 zł/kg za 10 kg · 29,61 zł kg 2 kg 129,00 zł 64,50 zł/kg 10 kg 305,10 zł 30,51 zł/kg Do koszyka
-10% Obecnie brak na stanie Picart Select Adult Grain Free Chicken Menu 10 kg Karmy suche 299,00 zł -10% 269,10 zł za 10 kg · 26,91 zł/kg 2 kg 119,00 zł 59,50 zł/kg 10 kg 269,10 zł 26,91 zł/kg za 10 kg · 26,91 zł kg 2 kg 119,00 zł 59,50 zł/kg 10 kg 269,10 zł 26,91 zł/kg Do koszyka
Delimill Essentials MINI PUPPY Chicken & Rice 4 kg Karmy suche dla szczeniąt 99,00 zł 24,75 zł/kg 24,75 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials MEDIUM ADULT Chicken & Rice 15 kg Karmy suche 329,00 zł za 15 kg · 21,93 zł/kg 4 kg 89,00 zł 22,25 zł/kg 15 kg 329,00 zł 21,93 zł/kg za 15 kg · 21,93 zł kg 4 kg 89,00 zł 22,25 zł/kg 15 kg 329,00 zł 21,93 zł/kg Do koszyka
Delimill Essentials All Breed BALANCED Chicken & Fish 15 kg Karmy suche 329,00 zł 21,93 zł/kg 21,93 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials All Breed ENERGY Chicken & Fish 15 kg Karmy suche 349,00 zł 23,27 zł/kg 23,27 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials All Breed GRAIN FREE Duck & Salmon 15 kg Karmy suche 319,00 zł za 15 kg · 21,27 zł/kg 4 kg 99,00 zł 24,75 zł/kg 15 kg 319,00 zł 21,27 zł/kg za 15 kg · 21,27 zł kg 4 kg 99,00 zł 24,75 zł/kg 15 kg 319,00 zł 21,27 zł/kg Do koszyka
Delimill Essentials All Breed GRAIN FREE Pork & Potatoes 15 kg Karmy suche 319,00 zł 21,27 zł/kg 21,27 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials DERMATO MAXI Lamb 15 kg Karmy suche 349,00 zł 23,27 zł/kg 23,27 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials MAXI ADULT Chicke & Rice 15 kg Karmy suche 329,00 zł 21,93 zł/kg 21,93 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials DERMATO MAXI Salmon 15 kg Karmy suche 309,00 zł 20,60 zł/kg 20,60 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials MAXI JUNIOR Chicken & Fish 15 kg Karmy suche 339,00 zł 22,60 zł/kg 22,60 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials DERMATO MEDIUM Lamb 15 kg Karmy suche 349,00 zł 23,27 zł/kg 23,27 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials DERMATO MEDIUM Salmon 15 kg Karma dla psów średnich ras 309,00 zł za 15 kg · 20,60 zł/kg 4 kg 99,00 zł 24,75 zł/kg 15 kg 309,00 zł 20,60 zł/kg za 15 kg · 20,60 zł kg 4 kg 99,00 zł 24,75 zł/kg 15 kg 309,00 zł 20,60 zł/kg Do koszyka
Delimill Essentials MEDIUM JUNIOR Chicken & Fish 15 kg Karma dla szczeniąt ras średnich 339,00 zł 22,60 zł/kg 22,60 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials MINI ADULT Chicken & Fish 4 kg Karma dla psów małych ras 89,00 zł za 4 kg · 22,25 zł/kg 4 kg 89,00 zł 22,25 zł/kg 15 kg 289,00 zł 19,27 zł/kg za 4 kg · 22,25 zł kg 4 kg 89,00 zł 22,25 zł/kg 15 kg 289,00 zł 19,27 zł/kg Do koszyka
Delimill Essentials DERMATO MINI Lamb 15 kg Karma dla psów małych ras 349,00 zł 23,27 zł/kg 23,27 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials DERMATO MINI Salmon 4 kg Karma dla psów małych ras 99,00 zł 24,75 zł/kg 24,75 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials All Breed SENIOR Chicken & Rice 15 kg Karmy suche 339,00 zł 22,60 zł/kg 22,60 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials All Breed SENSITIVE Lamb & Rice 15 kg Karmy suche 339,00 zł 22,60 zł/kg 22,60 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials All Breed SENSITIVE Salmon 15 kg Karmy suche 339,00 zł 22,60 zł/kg 22,60 zł kg Do koszyka
Delimill Essentials PUPPY STARTER Chicken & Fish 15 kg Karmy suche dla szczeniąt 349,00 zł 23,27 zł/kg 23,27 zł kg Do koszyka