Dolina Noteci Premium bogata w wątróbkę z królika puszka 400 g Karma dla psów 10,40 zł 26,00 zł/kg 26,00 zł kg Do koszyka
Dolina Noteci Premium bogata w żołądki z kurczaka 400 g Karma dla psów 10,40 zł 26,00 zł/kg 26,00 zł kg Do koszyka
Dolina Noteci Premium bogata w serca z indyka 400 g Karma dla psów 10,40 zł 26,00 zł/kg 26,00 zł kg Do koszyka
Applaws Galaretka warstwowa dla psów 100g Kurczak z Szynką Karmy mokre 12,99 zł 129,90 zł/kg 129,90 zł kg Do koszyka
Applaws PASZTET Z KRÓLIKIEM I WARZYWAMI 150g Karma dla psów 8,99 zł 59,93 zł/kg 59,93 zł kg Do koszyka
Applaws pierś z kurczaka dla szczeniąt 95g Karma dla psów 6,99 zł 73,58 zł/kg 73,58 zł kg Do koszyka
Applaws Pierś z kurczaka z jagnięciną w galarecie 156g Karma dla psów 12,99 zł 83,27 zł/kg 83,27 zł kg Do koszyka
Applaws Pierś z kurczaka z wątróbką wołową i warzywami 156g Karmy mokre 12,99 zł 83,27 zł/kg 83,27 zł kg Do koszyka
Applaws Pierś z kurczaka z szynką i warzywami 156g Karma dla psów 12,99 zł 83,27 zł/kg 83,27 zł kg Do koszyka
Applaws Pierś z kurczaka z łososiem i warzywami 156g Karma dla psów 12,99 zł 83,27 zł/kg 83,27 zł kg Do koszyka
Applaws Kurczak z warzywami dla psów dużych ras 2 kg Karma dla psów 70,00 zł za 2 kg · 35,00 zł/kg 2 kg 70,00 zł 35,00 zł/kg 7,5 kg 220,00 zł 29,33 zł/kg za 2 kg · 35,00 zł kg 2 kg 70,00 zł 35,00 zł/kg 7,5 kg 220,00 zł 29,33 zł/kg Do koszyka
Applaws Kurczak z warzywami dla małych i średnich ras 2 kg Karma dla psów 70,00 zł za 2 kg · 35,00 zł/kg 2 kg 70,00 zł 35,00 zł/kg 7,5 kg 220,00 zł 29,33 zł/kg za 2 kg · 35,00 zł kg 2 kg 70,00 zł 35,00 zł/kg 7,5 kg 220,00 zł 29,33 zł/kg Do koszyka
Applaws Kurczak z jagnięciną dla małych i średnich ras 2 kg Karma dla psów 70,00 zł za 2 kg · 35,00 zł/kg 2 kg 70,00 zł 35,00 zł/kg 7,5 kg 220,00 zł 29,33 zł/kg za 2 kg · 35,00 zł kg 2 kg 70,00 zł 35,00 zł/kg 7,5 kg 220,00 zł 29,33 zł/kg Do koszyka
Applaws Kurczak małe i średnie rasy 2 kg Karma dla psów 70,00 zł 35,00 zł/kg 35,00 zł kg Do koszyka
Natura Diet KURCZAK Z WARZYWAMI 3 kg Karma dla psów 99,00 zł za 3 kg · 33,00 zł/kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg 12 kg 329,00 zł 27,42 zł/kg za 3 kg · 33,00 zł kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg 12 kg 329,00 zł 27,42 zł/kg Do koszyka
Natura Diet ODONTIC 0,5 kg Karma dla psów dużych ras 20,00 zł za 0,5 kg · 40,00 zł/kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg 12 kg 293,00 zł 24,42 zł/kg za 0,5 kg · 40,00 zł kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg 12 kg 293,00 zł 24,42 zł/kg Do koszyka
Natura Diet -20 % KALORII 3 kg Karma dla psów dużych ras 102,00 zł za 3 kg · 34,00 zł/kg 3 kg 102,00 zł 34,00 zł/kg 12 kg 309,00 zł 25,75 zł/kg za 3 kg · 34,00 zł kg 3 kg 102,00 zł 34,00 zł/kg 12 kg 309,00 zł 25,75 zł/kg Do koszyka
Natura Diet LIGHT -10 % KALORII 3 kg Karma dla psów 102,00 zł za 3 kg · 34,00 zł/kg 3 kg 102,00 zł 34,00 zł/kg 12 kg 293,00 zł 24,42 zł/kg za 3 kg · 34,00 zł kg 3 kg 102,00 zł 34,00 zł/kg 12 kg 293,00 zł 24,42 zł/kg Do koszyka
Natura Diet +7 – dorosłe psy powyżej 7 lat 0,5 kg Karma dla psów dużych ras 20,00 zł za 0,5 kg · 40,00 zł/kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 96,00 zł 32,00 zł/kg 12 kg 259,00 zł 21,58 zł/kg za 0,5 kg · 40,00 zł kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 96,00 zł 32,00 zł/kg 12 kg 259,00 zł 21,58 zł/kg Do koszyka
Natura Diet 4800 ciąża i okres karmienia 12 kg Karma dla psów 304,00 zł 25,33 zł/kg 25,33 zł kg Do koszyka
Natura Diet IBERICO 0,5 kg Karma dla psów 20,00 zł za 0,5 kg · 40,00 zł/kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 96,00 zł 32,00 zł/kg 12 kg 259,00 zł 21,58 zł/kg za 0,5 kg · 40,00 zł kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 96,00 zł 32,00 zł/kg 12 kg 259,00 zł 21,58 zł/kg Do koszyka
Natura Diet ŁOSOŚ Z JABŁKIEM MINI 0,5 kg Karma dla psów 20,00 zł za 0,5 kg · 40,00 zł/kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 102,00 zł 34,00 zł/kg za 0,5 kg · 40,00 zł kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 102,00 zł 34,00 zł/kg Do koszyka
Natura Diet JAGNIĘCINA Z ŁOSOSIEM – duże rasy 0,5 kg Karma dla psów 20,00 zł za 0,5 kg · 40,00 zł/kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 101,00 zł 33,67 zł/kg 12 kg 279,00 zł 23,25 zł/kg za 0,5 kg · 40,00 zł kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 101,00 zł 33,67 zł/kg 12 kg 279,00 zł 23,25 zł/kg Do koszyka
Natura Diet DAILY FOOD MINI 0,5 kg Karma dla psów 65,00 zł za 0,5 kg · 130,00 zł/kg 0,5 kg 65,00 zł 130,00 zł/kg 3 kg 170,00 zł 56,67 zł/kg 12 kg 320,00 zł 26,67 zł/kg za 0,5 kg · 130,00 zł kg 0,5 kg 65,00 zł 130,00 zł/kg 3 kg 170,00 zł 56,67 zł/kg 12 kg 320,00 zł 26,67 zł/kg Do koszyka
Natura Diet DAILY FOOD 0,5 kg Karma dla psów 20,00 zł za 0,5 kg · 40,00 zł/kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 94,00 zł 31,33 zł/kg 12 kg 239,00 zł 19,92 zł/kg za 0,5 kg · 40,00 zł kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 94,00 zł 31,33 zł/kg 12 kg 239,00 zł 19,92 zł/kg Do koszyka
Natura Diet PUPPY JUNIOR LARGE BREED 3 kg Karma dla szczeniąt ras dużych 105,00 zł za 3 kg · 35,00 zł/kg 3 kg 105,00 zł 35,00 zł/kg 12 kg 289,00 zł 24,08 zł/kg za 3 kg · 35,00 zł kg 3 kg 105,00 zł 35,00 zł/kg 12 kg 289,00 zł 24,08 zł/kg Do koszyka
Natura diet PUPPY JUNIOR MINI 0,5 kg Karma dla psów 20,00 zł za 0,5 kg · 40,00 zł/kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg za 0,5 kg · 40,00 zł kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg Do koszyka
Natura Diet PUPPY JUNIOR 0,5 kg Karma dla psów 20,00 zł za 0,5 kg · 40,00 zł/kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg 12 kg 279,00 zł 23,25 zł/kg za 0,5 kg · 40,00 zł kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg 12 kg 279,00 zł 23,25 zł/kg Do koszyka
Natura Diet PUPPY STARTER 0,5 kg Żywność dla szczeniąt 20,00 zł za 0,5 kg · 40,00 zł/kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg 12 kg 289,00 zł 24,08 zł/kg za 0,5 kg · 40,00 zł kg 0,5 kg 20,00 zł 40,00 zł/kg 3 kg 99,00 zł 33,00 zł/kg 12 kg 289,00 zł 24,08 zł/kg Do koszyka
Nutram Sound Balanced Wellness Senior 2,5 kg Karma dla psów dużych ras 89,00 zł za 2,5 kg · 35,60 zł/kg 2,5 kg 89,00 zł 35,60 zł/kg 11,4 kg 270,00 zł 23,68 zł/kg za 2,5 kg · 35,60 zł kg 2,5 kg 89,00 zł 35,60 zł/kg 11,4 kg 270,00 zł 23,68 zł/kg Do koszyka
Nutram Sound Balanced Wellness Large Breed Puppy 11,4 kg Karma dla psów 270,00 zł 23,68 zł/kg 23,68 zł kg Do koszyka
Nutram Sound Balanced Wellness Puppy 2,5 kg Karma dla psów 89,00 zł za 2,5 kg · 35,60 zł/kg 2,5 kg 89,00 zł 35,60 zł/kg 11,4 kg 270,00 zł 23,68 zł/kg za 2,5 kg · 35,60 zł kg 2,5 kg 89,00 zł 35,60 zł/kg 11,4 kg 270,00 zł 23,68 zł/kg Do koszyka
Nutram Total Grain-Free Trout and Salmon Meal Small & Toy 2,5 kg Karma dla psów 110,00 zł za 2,5 kg · 44,00 zł/kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 5,4 kg 205,00 zł 37,96 zł/kg za 2,5 kg · 44,00 zł kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 5,4 kg 205,00 zł 37,96 zł/kg Do koszyka
Nutram Total Grain-Free Chicken and Turkey Small & Toy 2,5 kg Karma dla psów 110,00 zł za 2,5 kg · 44,00 zł/kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 5,4 kg 205,00 zł 37,96 zł/kg za 2,5 kg · 44,00 zł kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 5,4 kg 205,00 zł 37,96 zł/kg Do koszyka
Nutram Total Grain-Free Lamb and Lentils 2,5 kg Karma dla psów 110,00 zł za 2,5 kg · 44,00 zł/kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 11,4 kg 315,00 zł 27,63 zł/kg za 2,5 kg · 44,00 zł kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 11,4 kg 315,00 zł 27,63 zł/kg Do koszyka
Nutram Total Grain-Free Trout and Salmon Meal Recipe 2,5 kg Karma dla psów dużych ras 110,00 zł za 2,5 kg · 44,00 zł/kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 11,4 kg 315,00 zł 27,63 zł/kg za 2,5 kg · 44,00 zł kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 11,4 kg 315,00 zł 27,63 zł/kg Do koszyka
Nutram Total Grain-Free Chicken and Turkey 2,5 kg PSY 110,00 zł za 2,5 kg · 44,00 zł/kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 11,4 kg 315,00 zł 27,63 zł/kg za 2,5 kg · 44,00 zł kg 2,5 kg 110,00 zł 44,00 zł/kg 11,4 kg 315,00 zł 27,63 zł/kg Do koszyka
Nutram Ideal Solution Support Coat and Stomach Dog 2,5 kg Karma dla psów 99,00 zł za 2,5 kg · 39,60 zł/kg 2,5 kg 99,00 zł 39,60 zł/kg 11,4 kg 290,00 zł 25,44 zł/kg za 2,5 kg · 39,60 zł kg 2,5 kg 99,00 zł 39,60 zł/kg 11,4 kg 290,00 zł 25,44 zł/kg Do koszyka
Nutram Ideal Solution Support Weight Control Dog 2,5 kg Karma dla psów 99,00 zł za 2,5 kg · 39,60 zł/kg 2,5 kg 99,00 zł 39,60 zł/kg 11,4 kg 290,00 zł 25,44 zł/kg za 2,5 kg · 39,60 zł kg 2,5 kg 99,00 zł 39,60 zł/kg 11,4 kg 290,00 zł 25,44 zł/kg Do koszyka
Nutram Sound Balanced Wellness Adult Lamb Dog 2,5 kg Karma dla psów 99,00 zł za 2,5 kg · 39,60 zł/kg 2,5 kg 99,00 zł 39,60 zł/kg 11,4 kg 289,00 zł 25,35 zł/kg za 2,5 kg · 39,60 zł kg 2,5 kg 99,00 zł 39,60 zł/kg 11,4 kg 289,00 zł 25,35 zł/kg Do koszyka