Kennels’ Favourite Lamb 400 g
4,40 zł
-0,90 zł
3,50 zł
za 400 g · 8,75 zł/kg
400 g
3,50 zł
8,75 zł/kg
410 g
3,50 zł
8,54 zł/kg
1200g
11,60 zł
9,67 zł/kg
za 400 g · 8,75 zł kg
400 g
3,50 zł
8,75 zł/kg
410 g
3,50 zł
8,54 zł/kg
1200g
11,60 zł
9,67 zł/kg