Applaws RYBY OCEANICZNE Z ŁOSOSIEM 6 kg
195,00 zł
za 6 kg · 32,50 zł/kg
350 g
22,00 zł
62,86 zł/kg
1,8 kg
75,00 zł
41,67 zł/kg
6 kg
195,00 zł
32,50 zł/kg
za 6 kg · 32,50 zł kg
350 g
22,00 zł
62,86 zł/kg
1,8 kg
75,00 zł
41,67 zł/kg
6 kg
195,00 zł
32,50 zł/kg