Żywność dla kociąt 

Od tego co będzie jadł młody kot zależeć będzie jego prawidłowy rozwój i zdrowie. Coraz częściej hodowcy zadają sobie pytanie co powinno jeść kocię, aby rosnąć zdrowo i prawidłowo przybierać na wadze. Wśród wieku produktów dostępnych na rynku karmy dedykowane kociętom oznaczane są zwykle jako karmy kitten. Zarówno karmy suche dla kociąt jak i ka...

Od tego co będzie jadł młody kot zależeć będzie jego prawidłowy rozwój i zdrowie. Coraz częściej hodowcy zadają sobie pytanie co powinno jeść kocię, aby rosnąć zdrowo i prawidłowo przybierać na wadze. Wśród wieku produktów dostępnych na rynku karmy dedykowane kociętom oznaczane są zwykle jako karmy kitten. Zarówno karmy suche dla kociąt jak i karmy mokre dzielą się już nie tylko ze względu na smak czyli użyty do jej produkcji rodzaj mięsa, ale także na rasę kota, jego wagę i dokładny wiek. W żywności dedykowanej dla kociąt znajdują się także przysmaki dla najmłodszych, witaminy oraz akcesoria ułatwiające karmienie najmłodszych kotów. Nasz sklep zoologiczny online posiada wybór produktów dla kociąt BiOMill, Trovet, Pronature, Purina, Princess, Sanabelle, Animonda, Brit, Nutram, Royal Canin, Josera, Chicopee, Beaphar, Trixie, Happy Cat, Vitapol.

Więcej
na stronie

Preparat mleko zastępczy dla kociąt pozbawionych matki.

104,00 zł

Sucha karma wzrostowa Pronature Original dla kociąt wszystkich ras w wieku od 2 do 12 miesięcy życia. Karma zawiera chrupiące kawałki mięsa z kurczaka wraz ze zdrowym ryżem, która nie tylko wyśmienicie smakuje a przede wszystkim w pełni pokrywa wszystkie potrzeby młodego kota. Nie zawiera pszenicy, kukurydzy i soi.

18,90 zł

Pronature Holistic Cat Growth (Kitten) Chicken & Sweet Potato to sucha karma dla kociąt w wieku od 2 do 12 miesiąca życia. Świeży kurczak jest pierwszym składnikiem tej idealnie zbilansowanej i bardzo smakowitej formuły dla kociąt. Opracowane by zapewnić łagodne przejście z pokarmu płynnego na stały.

132,57 zł

BiOMill Swiss Professional KITTEN Chicken & Rice to pełnowartościowa karma dla kociąt w wieku od 3-4 tygodnia do 10 miesiąca, dedykowana opcjonalnie dla kociąt sterylizowanych lub kastrowanych do 7 miesiąca życia oraz dla kotek ciężarnych, od momentu zidentyfikowania ciąży do końca okresu skarmiania kociąt...

332,00 zł

Unikalna receptura karm Super Premium dla kociąt od 3 tygodnia życia. Formuła bez zbóż, pozbawiona zbędnych wypełniaczy, zawiera 30% białka, świeże składniki oraz sproszkowane zioła.

61,46 zł

Dostępna w 200g puszce naturalna dieta odpowiednia dla kociąt jak również kotów dorosłych i starszych; idealne dla kotów wybrednych oraz jako dodatek do suchej karmy. Oryginalne połączenie smakowe kurczaka i borówki.

8,39 zł

Dostępna w 200g puszce naturalna dieta odpowiednia dla kociąt jak również kotów dorosłych i starszych; idealne dla kotów wybrednych oraz jako dodatek do suchej karmy. Karma o smaku kurczaka.

8,39 zł

Dostępna w 200g puszce naturalna dieta odpowiednia dla kociąt jak również kotów dorosłych i starszych; idealne dla kotów wybrednych oraz jako dodatek do suchej karmy. Wyjątkowe połączenie smakowe kaczki i królika.

8,39 zł

Dostępna w 200g puszce naturalna dieta odpowiednia dla kociąt jak również kotów dorosłych i starszych; idealne dla kotów wybrednych oraz jako dodatek do suchej karmy. Wyjątkowe połączenie smakowe gęsi i jagnięciny.

8,39 zł

Dostępna w 200g puszce naturalna dieta odpowiednia dla kociąt jak również kotów dorosłych i starszych; idealne dla kotów wybrednych oraz jako dodatek do suchej karmy.

8,39 zł

Pełnoporcjowa karma dla kociąt bogata w kurczaka i z pełnymi ziarnami marki Purina One przeznaczona dla dorastających kotów w wieku od 1 do 12 miesiąca życia. Purina One Junior dzięki recepturze z kurczakiem i ryżem zapewnia zrównoważone odżywianie ze wszystkimi potrzebnymi substancjami odżywczymi, mineralnymi i witaminami dla zdrowia, aktywności i...

22,39 zł

Pełnoporcjowa karma Purina Cat Chow przeznaczona dla kociąt od 4. do 12 miesiąca życia oraz dla kotek w ciąży i okresie karmienia. Bogata w mięso, ze źródłami wysokiej jakości białka w każdej porcji, aby pomóc utrzymać właściwą masę ciała i wspomagać rozwój kociąt.

26,46 zł
Pokaż 1 - 12 z 63 rzeczy

Woof