Żwirek 

Żwirek do kuwety jest niezbędny każdemu właścicielowi domowego kota, pozwala na zachowanie higieny i czystości w kociej kuwecie. Różne rodzaje żwirków pozwalają na indywidualne dobranie produktu do potrzeb hodowców i ich kotów. Dzięki szerokiej dostępności i wyborze zapachów żwirku możliwe jest neutralizowanie zapachów z kuwety, wybór rodzaju żw...

Żwirek do kuwety jest niezbędny każdemu właścicielowi domowego kota, pozwala na zachowanie higieny i czystości w kociej kuwecie. Różne rodzaje żwirków pozwalają na indywidualne dobranie produktu do potrzeb hodowców i ich kotów. Dzięki szerokiej dostępności i wyborze zapachów żwirku możliwe jest neutralizowanie zapachów z kuwety, wybór rodzaju żwirku od drewnianych, piaskowych po żwirki silikonowe czy bentonitowe żwirki, każdy może posiadać inną siłę zbrylającą i stopień pylenia. Czystość i odpowiednie higiena kota umożliwi zwierzęciu zachowanie zdrowia i dobrej kondycji, a domownikom przyjemnego zapachu w domu. Nasz sklep zoologiczny online posiada wybór żwirków Golden Grey, Brit, Trixie, Sanicat, Vitapol.

Więcej
na stronie

Naturalny żwirek dla kotów wyprodukowany z pochodzącej z Kanady glinki bentonitowej o niespotykanych właściwościach. Jeden z najlepiej zbrylających się żwirków na świecie. Golden grey o zapachu pudru dla niemowląt.

38,97 zł

Naturalny żwirek dla kotów wyprodukowany z pochodzącej z Kanady glinki bentonitowej o niespotykanych właściwościach. Jeden z najlepiej zbrylających się żwirków na świecie. Golden grey Master zawiera dodatkowo kryształki silikonu.

41,12 zł

Naturalny żwirek dla kotów wyprodukowany z pochodzącej z Kanady glinki bentonitowej o niespotykanych właściwościach. Jeden z najlepiej zbrylających się żwirków na świecie. Golden grey Odour posiada opatentowany system ODOUR LOCK doskonale zatrzymujący nieprzyjemne zapachy.

41,12 zł

Naturalny żwirek dla kotów wyprodukowany w 100% z drewna sosnowego. Jeden z najlepiej zbrylających się żwirków na świecie, doskonale absorbuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy, wydzielając przyjemny zapach sosnowego lasu.

69,72 zł

Naturalny żwirek dla kotów wyprodukowany z pochodzącej z Kanady glinki bentonitowej o niespotykanych właściwościach. Jeden z najlepiej zbrylających się żwirków na świecie. Golden Grey White o zapachu lawendy.

38,97 zł

Bakteriobójcze podłoże silikonowe Trixie skutecznie absorbuje nieprzyjemne zapachy oraz urynę i odchody.

25,93 zł

Żwirek dla kota marki Sanicat, absorbujący, sepiolitowy żwirek niezbrylający skutecznie wchłaniający ciecz, żwirek o przyjemnym zapachu lawendy i pomarańczy.

20,42 zł

Żwirek dla kota marki Sanicat, niezbrylający się. Idealny dla kociąt i kotów dorosłych, silnie absorbujący, o świeżym zapachu aloesu.

11,92 zł

Żwirek dla kota marki Sanicat, silnie zbrylający się, absorbuje nieprzyjemne zapachy, jest antybakteryjny, o zapachu mydła marsylskiego.

21,80 zł

Żwirek bentonitowy serii Compact wykonany z granulek bentonitowych o dużej zdolności zbrylania. Pochłania nieprzyjemne zapachy.

13,98 zł

Żwirek bentonitowy serii Compact o delikatnym zapachu lawendy, wykonany z granulek bentonitowych o dużej zdolności zbrylania.

13,98 zł

Żwirek bentonitowy serii Compact o naturalnym leśnym zapachu, wykonany z granulek bentonitowych o dużej zdolności zbrylania.

13,98 zł
Pokaż 1 - 12 z 36 rzeczy

Woof