Witaminy 

Witaminy i suplementy dla ptaków są bardzo istotnym elementem diety zwierzęcia, którego życie w warunkach domowych znacznie różni się od życia poza klatką. Kostki wapienne, wyciągi z alg i proszki oraz krople dla ptaków są szczególnie ważne, kiedy ptak nie ma możliwości swobodnie latać, jest schorowany lub ze względu na gatunek cierpi na specyfi...

Witaminy i suplementy dla ptaków są bardzo istotnym elementem diety zwierzęcia, którego życie w warunkach domowych znacznie różni się od życia poza klatką. Kostki wapienne, wyciągi z alg i proszki oraz krople dla ptaków są szczególnie ważne, kiedy ptak nie ma możliwości swobodnie latać, jest schorowany lub ze względu na gatunek cierpi na specyficzne przypadłości. Internetowy sklep zoologiczny zoo8 przygotował w swojej ofercie różnorodne witaminy dla wszystkich gatunków ptaków zarówno tych popularnych jak i bardziej rzadkich. Asortyment, aktualizowany i uzupełniany na bieżąco pozwala zaspokoić potrzeby początkującego hodowcy oraz zaawansowanego pasjonata.

Więcej

Preparat mineralno-witaminowy Beaphar SALVIKAL z dodatkiem drożdży dla psów i kotów. Mieszanka uzupełniająca zawierająca niezbędne dla zdrowia składniki.

19,66 zł

Krople witaminowe Beaphar BEA-VIT TOTAL dla małych zwierząt. Szczególnie polecane w okresie linienia lub zmiany upierzenia, jak również po odrobaczaniu.

21,70 zł

Preparat witaminowy Beaphar to mieszanka uzupełniająca dietę zwierzęcia. Polecana dla kotów, psów, ptaków ozdobnych, gołębi pocztowych i małych gryzoni.

17,06 zł
Pokaż 1 - 3 z 3 rzeczy

Woof