Ubranka 

Ubranka dla psów na każdą porę roku oraz pogodę. Niezastąpione sweterki, płaszczyki i peleryny przeciwdeszczowe, zapewnią psu ciepło i odpowiednią ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Wykonane z różnych materiałów, ubranka dostępne w wielu kolorach i krojach, także dostosowane do konkretnych ras psów. Dostępne są także ubran...

Ubranka dla psów na każdą porę roku oraz pogodę. Niezastąpione sweterki, płaszczyki i peleryny przeciwdeszczowe, zapewnią psu ciepło i odpowiednią ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Wykonane z różnych materiałów, ubranka dostępne w wielu kolorach i krojach, także dostosowane do konkretnych ras psów. Dostępne są także ubrania odblaskowe dla psów, szczególnie niezbędne podczas wieczornych spacerów kamizelki i chusty z elementami odblaskowymi, które zapewnią bezpieczeństwo naszemu psu. Ubranka dla psów Ami Play, Trixie.

Więcej
na stronie

Sweterki firmy Ami Play zaprojektowane zostały z myślą o zapewnieniu komfortu ostrzyżonego czworonoga w chłodne dni. Wykonane są ze 100% przędzy akrylowej, przystosowanej do prania w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Specjalny krój pozwala na łatwe wypróżnianie się psa bez ryzyka zabrudzenia ubranka przy jednoczesnym nie krępowaniu ruchów zwierzęcia.

37,51 zł

Nowy model ubranek dla psa powstał z myślą o komforcie psa w trakcie zimowych spacerów – do zakładania ubranek wykorzystano patentowy sposób mocowania przy pomocy zatrzasku. Ubranka powstają w wyniku połączenia ciepłej warstwy materiału typu polarowego z elastyczną powłoką odporną na warunki atmosferyczne włącznie z opadami deszczu. 

38,45 zł

Sweterek Trixie King of Dogs to wygodny pulower z kołnierzykiem polo i rękawami. Idealny na chłodniejsze dni, dostępny w pięciu rozmiarach.

40,51 zł

Trixie płaszczyk przeciwdeszczowy Tarbes z odblaskowym motywem łap, skutecznie chroni psy przed deszczem. Wygodne zapięcie na rzep, dostępny w różnych rozmiarach.

18,70 zł

Płaszczyk Trixie Safety z elementami odblaskowymi skutecznie ochroni psa przed wiatrem. Wygodne zapięcie na rzep i idealne dopasowanie, dostępny w różnych rozmiarach.

69,31 zł

Płaszczyk przeciwdeszczowy Trixie Lorient ze zwijanym kapturem to wygodne ubranko dla psa, które ochroni pupila przed jesienną aurą. Idealny na chłodne, deszczowe dni, dostępny w wielu rozmiarach.

34,94 zł

Płaszczyk Trixie Paris ze zdejmowanym podbiciem z flaneli skutecznie ochroni psa przed wiatrem i niską temperaturą. Wygodne zapięcie na rzep, dostępny w różnych rozmiarach.

64,58 zł

Płaszczyk dla psa Trixie Orléans to idealny wybór na chłodne dni. Ubranko jest uszyte z wytrzymałego nylonu, posiada podszewkę z miękkiego flauszu. Dostępne w wielu rozmiarach.

26,86 zł

Pulower Trixie Hamilton to wygodny sweterek z kołnierzykiem i wzmocnionym brzegiem. Idealny na chłodniejsze dni, dostępny w różnych rozmiarach.

34,99 zł

Płaszczyk dla psa Tricie Como wykonany z poliestru i miękkiego flauszu. Idealny na chłodne dni, dostępny w różnych rozmiarach.

83,50 zł

Płaszczyk zimowy Trixie Palermo z podbiciem i podszewką z miękkiego flauszu. Idealny na zimę, dostępny w różnych rozmiarach.

75,10 zł

Jesienny płaszczyk Trixie Chambéry z miękką podszewką z imitacji wełny. Wykonany z poliuretanu, idealny na chłodne dni. Dostępny w różnych rozmiarach.

58,44 zł
Pokaż 1 - 12 z 106 rzeczy

Woof