Lista produktów marki Trovet

Specjalistyczne diety weterynaryjne Trovet dla psów i kotów chorujących na kamienie moczowe, niewydolność nerek, choroby przewodu pokarmowego i nietolerancję pokarmową, nadwagę i otyłość oraz nadwrażliwość pokarmową i alergie. W gamie produktów Trovet znalazły się także preparaty mleko zastępcze, dieta dla zwierząt po zabiegach operacyjnych, dieta usuwająca kamień nazębny, dieta dla psów z zaburzeniami układu ruchowego. Trovet to specjalistyczna mokra karma oraz sucha karma dla Twojego pupila.

TROVET to holenderska marka powstała pod koniec lat 80-tych, specjalizująca się w przygotowaniu diet weterynaryjnych. Powstające na bazie doświadczeń i najnowszych technologii w dziedzinie żywienia, diety weterynaryjne TROVET produkowane są z najwyższej jakości naturalnych składników, nie zawierają substancji wypełniających, sztucznych substancji konserwujących (np. sorbinianu potasu), barwników, surowej soji.
Karma Trovet to nie tylko najwyższej jakości składniki, wysoka smakowitość i sprawdzone na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat działanie lecznicze ale również atrakcyjna cena w porównaniu z dietami innych producentów. Dzięki rozsądnej polityce cenowej Trovet karma zapewnia zdrowie psom i kotom dbając również o kieszeń ich opiekunów.
Diety należy stosować po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii.

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-27 z 46 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć